Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg lehet a józsefvárosi...

Tényleg lehet a józsefvárosi piacon hamis Louis Vuitton tasit kapni?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm vett onnan és tök jó (bár nem szeretem a hamis cuccokat) De egy másik azt mondta h nem is látott olyan táskát. Ti vettetek ott vármit is? Milyenek és kit kell keresni ha én is akarok olyat? (csak vicceltem de azért érdekel)
2009. nov. 6. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
a jókéű, kelet eurázsiai üzletember barátainkkal kell megbeszélni a dolgot
2009. nov. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Hát fogod magad szépen kimész és körbe körbe jársz. Amint meglátod a táskát megkérdezed, hogy mennyibe kerül.. Többnyire magyarul alig tudó japcsi fog válaszolni.. Mond egy árat és te erre meg választ adva rá, mondasz egy másik árat, ami neked kedvez.. És így szépen lealkudod az árat és ha neked és neki is megfelel akkor azt mondod, hogy megveszed! És akkor oda adod a pénzt, ő pedig a szatyort amibe benne van a táska. amúgy meg ideg dögivel van Gucci, LV, Prada, D&G meg minden amit szeretnél. Csak nagyon tüzetesen át kell vizsgálni, mert annál nincs cikibb h nem veszed észre h Gucci helyet Guci van írva és leégsz egy egész iskola előtt. Meg persze nagyon hamar szétesik, nincs rendesen össze varrva stb..
2009. nov. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én Olaszországba vettem egy béna gucci utánzatot.Csak mert kivi voltam mennyire üt el.Az eredeti és a hamisítvány ugyanaz volt....Kivéve,hogy egyik kézzel varrott másik géppel.Egyikre ragasztva volt a gucci jel a másikra nem.Na és ilyen apróságok.És nem tom amíg nem tudtam megvenni az eredetit inkább nem vettem ilyeneket mert elég ciki amikor valaki észreveszi.

És igen valóban lehet a józsin ilyet kapni.Bemész,odamész az egyik táskáshoz megkérdezed tőle,vagy ad vagy útbairányít.

De az elírásokra tényleg figyelj.PL láttam egy felsőt amire az volt írva: Cdolce&Gabanna

2009. nov. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azokat bírom akik tipegnek a magassarkúba,műkörömmel mintha ők lennének az atyaúriste:DÉs ott fityeg a vállán a bóvli táska....wááá:D
2009. nov. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A józsefvárosi piacon egy barátnőmmel voltam egyszer, ő hamis nyelvvizsgát akart venni...

De ha már ott voltunk megnéztük mit tud ez a híres hely, és igen, tényleg tele van hamis cuccokkal, nagy választékban, egyik gagyibb, mint a másik. Én nem vettem, és nem is kérdeztem mennyi, maradok az eredetinél. :)

2009. nov. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van Lv táska ott igen!

A leggagyibbat 3-4 ezerér kapod, ami viszont tényleg olyan,mint az eredeti az pedig 5 ezertől megy fölfelé olyan 12ezerig kb.

Van Multi Color, Barna is és még sokféle. :)

2011. ápr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!