Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehetnék férfiasabb?

Hogyan lehetnék férfiasabb?

Figyelt kérdés

Szeretnék kicsit megváltozni elegánsabban kinézni, de nem tudom hogy kezdjem. Pl milyen haj illene egy ilyen stílushoz?


18 éves szőkés barna hajam van 190 magas vagyok, szeretnék egy elegáns férfias stílust és persze azért nem szeretnék százezreket erre költeni tudtok ebben segíteni??


Előre is köszi:)



#divat #öltözködés #férfiassabb
2013. szept. 24. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ingek, öltönyök, nyakkendő, karóra. Ápolt haj, valami rövidebb fazon.
2013. szept. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem 18 évesen fölösleges nyakkendőt meg öltönyt hordanod hétköznapokra, nem egy ingtől lesz valaki férfias.

Nekem nőként nagyon tetszik a mai férfi divat, amit sokan azonban nem tartanak elég férfiasnak, mert színes nadrágok, színes zoknik és esetleg rózsaszín cuccok sem kizártak. Szerintem amivel mindenképp fel tudnád dobni a megjelenésed, az egy-két jól szabott, szűkebb farmernadrág lenne, és valami vagány bakanccsal, vagy bőr(hatású)cipő.


ilyesmikre gondoltam: [link]

[link]


esetleg ingeket is beszerezhetsz.

[link]

[link]


(direkt magas szőke pasit linkeltem :D )

2013. szept. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ilyesmi cipőm van!!:) csak a hajammal nem tudok mit kezdeni mert ez a focista páwa frizura ami most a lányoknak tetszik nekem nem jön be:/
2013. szept. 24. 13:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Haj..Vannak kevésbé páwás focistás hajak is..nézz körül..de ehhez a magassághoz+ha helyes arcod is vagy,nagyjából lényegtelen a hajad,bár sokat dob a megjelenésen. Ne legyen szélsőségesen túl hosszú és túl rövid.


Stílus...Egy sportosan elegáns stílust kellene kialakítanod..ami NEM jelent egyet az öltönnyel,nyakkendővel és élére vasalt inggel,lakkcipővel..az más. Mindenek előtt ne hordj túl nagy/bő/alaktalan cuccokat..ez fontos.

Vegyél zakókat akár farmer anyagból/szövet vagy műbőr. A lényeg,hogy ne apukád korosztálya által viselt unalmas darabok legyenek. néhány vagány pulóver,farmer/bőrkabát/szövetkabát szűkített szárú farmer vagy olyan anyagból,ami neked tetszik.Vagány megoldások egy klasszikus stílusban. Karcsúsított ingek,feliratos pólók stb.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



[link]


[link]


[link]


Ilyesmi stílusra gondoltam....nem tudom,te milyenre..végül is ezen belül is rengeteg van. Ha gondolod,küldj képet,szívesen segítek :)

2013. szept. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik a páwás haj (bár én nem tudom, hogy az milyen), akkor ne vágass olyat. biztos vagyok benne, hogy kellő magabiztossággal és szimpatikus hozzáállással haj nélkül és extra göncök nélkül is lehet barátnőt találni. :)
2013. szept. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lány vagyok, és 16 éves, de én állítom,hogy nem mindegyik lány "bukik" azokra az idióta páwa srácokra, és a hozzájuk tartozó idióta hajakra... :D
2013. szept. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
egy szóval nem mondtam h mindegyik;)!!
2013. szept. 24. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!