Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Halloweenre szeretnék vámpírna...

Halloweenre szeretnék vámpírnak öltözni, hol tudnék normális, kevésbé műhatású vámpírfogat beszerezni Debrecenben?

Figyelt kérdés
2013. okt. 14. 19:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: azt csinálsz, amit akarsz, a kutyát nem érdekli, savanyúskodj, ahogy akarsz, problémázz, mi nem fogunk elnézést kérni azért, mert élvezzük az életet úgy ahogy akarjuk!


De te se szólj be nekünk, ha pedig olyan művelt vagy, akkor tudd azt is, hogy a Halloween nem amerikai ünnep!


Mellesleg már több európai országban is szokássá vált. Nem tragédia itt sem ha van, a saját ünnepeinket sem akarjuk elfelejteni.


Ennyi.


Egyikőnket sem érdekelnek a te életed gondjai, ha akarsz, tudsz mindenen segíteni. Mi nem tehetünk semmiről, és nem érdekli a kérdezőt, sem engem.


Bocs az offért.

2013. okt. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Akkor karácsonyfát se szoktál állítani. Az se magyar szokás.


Szerintem mindenki magánügye, hogy Halloweenezik vagy sem, és mit ünnepel, mit nem. Ha tegyük fel én Halloweeneznék, akkor szikrányit sem érdekelne, hogy más belenyávogna, és az élete gondjairól szövegelne. Mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra.

Kérdező, Halloweenezz nyugodtan! Nem tilos!

2013. okt. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Igen annyira okos vagyok,hogy azt is tudom,hogy nem jenki hanem angolszasz!

Es karacsonyt sem tartok,mert ateista vagyok!

2013. okt. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Kedves 11-es és 12-es válaszoló (nem tudom, hogy egyazon személy, vagy két külön személy), köszönöm a választ! :)

Még szerencse, hogy vannak még értelmes, normális felfogású emberek. :) ^_^

Olyan vámpírcsajt csinálok magamból, hogy csak na :D

2013. okt. 17. 22:04
 15/23 anonim ***** válasza:
89%

Azt csinálsz, amit akarsz, nem igazán érdekel, jogod van ateistának lenni. Csak nem értem, miért zavar, hogy másnak más az élete,mást szeret, és nem utolsó sorban nem dödörög negatív hülyeségeken. Minek kellett beszólni a kérdezőnek? Gyerekesség. Vagy csak jól esik. Mindegy.

Amúgy a halottak napja nem tartozik a keresztény ünnepek közé?


Kérdezőnek: hajrá, legyen jó a jelmezed, a mi sulink is tartja Halloweent, lesz buli, de nem érek rá elmenni :D

2013. okt. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

Pihent agyu banda!

Minek oltozzek be?

Mint az ovodaba! Vagy ti meg ott vagytok?

Orulok ,hogy nektek csak ennyi bajotok van...

2013. okt. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Neked meg csak ennyi bajod van, hogy azzal foglalkozz, hogy mi mit csinálunk?
2013. okt. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Szerintem zárjuk le ezt a kérdést, már végképp elterelődött a téma.

Drukkolok kérdező, hogy jó szerkód legyen! :)

Be happy

2013. okt. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Igen!

Nekem szerencsere csak ennyi bajom akad,hogy az ilyen gyerekes felfogasuakat figyeljem,es nagyokat kacagjak rajtuk!

2013. okt. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Tudsz magadnak csinálni is. vegyél egy kis csomag tippet (műköröm)vágd megfelelő formára és ragaszd fel protkóragasztóval (semmiképsem pillanatragasztóval!!) én tavaly készítettem ilyen fogat mert nem jött meg a rendelt és protkó ragasztó hiányában műkörömragasztóval ragasztottam fel. könnyen lejött csak rajta maradt a ragasztó a fogamon és csak napok múlva jött le szó azt inkább ne.
2013. okt. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!