Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki lenne ha elmennék és...

Ciki lenne ha elmennék és vennék harisnyát?

Figyelt kérdés

Most már reggel nagyon hideg van, 20 percet gyalogolok a suliba meg az állomásra is 10-et, és eléggé fázni szoktam egy sima farmerban. (Meg a lábfejem is pedig téli cipőt hordok) Gondoltam elmegyek és veszek egy vastagabb (akár pamut ha van) harisnyát. Fiú létemre nagyon ciki lenne? Egyrészt az hogy hordok másrészt az hogy megveszem. (Mondjuk Auchanba)

16/f



2013. dec. 4. 11:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%

Elarulom a sok tudatlannak,hogy mar regota gyartanak ferfi nejlonharisnyat,de ha azt a kerdezo dragalja vegyen noit,mert nem sok kulombseg van koztuk!

A masik pedig az hogy aki jegert visel,az probalja ki a harisnyat!

Soha tobbet nem fogja felvenni azt a kenyelmetlen vastag rongyot!

2013. dec. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Szerintem az a ciki, ha azért nem öltözöl fel rendesen, mert hogy jajj akkor mit fognak szólni. De szerintem felesleges harisnyát venned. Otthon nincsenek neked ilyen melegítő, otthoni nadrágaid? Azokat vedd a farmer alá akár több rétegben is. Én mióta így alul is rétegesen öltözködöm, nem is voltam beteg igazán, előtte meg kb. egész télen beteg voltam.
2013. dec. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
en gumit vasaroltam, de a penztarnal mondtam, hogy apukamnak veszem..
2013. dec. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Ági 22 ***** válasza:
A kutyát nem fogja érdekelni az üzletben, hogy kinek és miért veszed. Én is kaptam már sokszor tangákat, harisnyákat a páromtól, azokat is ő vette, szóval ne aggódj.
2013. dec. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Te tényleg azt hiszed, hogy a pénztárost érdekli, hogy mit veszel?? Nyugodtan vásárolj azt és olyat amit szeretné, senkinek semmi köze nincs hozzá. Teljesen feesleges magyarázkodni vagy kellemetlenül érezned emiatt magad. Tudom, hogy van férfi harisnya is, de az mitől férfi? Mert férfi van a csomagolásán?
2013. dec. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Van rajta slicc.
2013. dec. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!