Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel izzadáshoz?...

Mit vegyek fel izzadáshoz? Elegem van.

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy táncpróbákra járok. És hát eléggé hajlamos vagyok megizzadni, pedig hideg a terem, de nyilván a mozgás előbb-utóbb (inkább előbb) leizzaszt. Ha pólót (direkt pamutot) veszek fel (ami reális lenne, mert jó vékony), pillanatok alatt megjelennek a foltok a hónaljamnál, ami nem kicsit gáz, mert a srácoknak meg azt kell fogdosniuk, fúj. Ha könnyű blúzt veszek, az is átnedvesedik. Úgyhogy most már pólót veszek és rá kardigánt, de így meg megsülök és hülyének néznek, hogy mért nem veszem le ha melegem van.

Izzadásgátlót nem akarok magamra kenni, mert nagyon érzékeny a bőröm és rengeteg szerre allergiásan reagál.


Nincs valami megoldás??? :O



2013. dec. 16. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Fúj, sportoláshoz nem használsz izzadásgátlót? Nem irigylem a táncpartnereidet. :(
2013. dec. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ha csak izzadsz, az nem számít. Ha büdös az izzadtságod, az viszont igen.


Vegyél fel fehér felsőt (lehetőleg több rétegben, hogy az alsó réteg beszívja víz nagyját) és fújjál rá dezodort.

2013. dec. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbálkozz hintőporral, szódabikarbónával.
2013. dec. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem az a baj hogy büdös, mert használok olyan szert ami semlegesíti a szagot. :) A vizesedéssel van bajom.

Köszönöm a tippeket!

2013. dec. 17. 12:07
 5/7 anonim ***** válasza:

DM-ben van minden vegyszer és káros anyag mentes dezodor. Keresd azt.

Vagy olyasmi jutott még eszembe, hogy pl futáshoz nem jó a pamut ruha, mert az magába szívja a nedvességet. A spéci futóspóló pedig pont hogy elvezeti a bőr felületéről a nedvességet. Talán ez beválhat, bár még nem próbáltam ilyen pólót.

2013. dec. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban lehet kapni Solutio Antisudorica nevű szert párszáz forintért. Én is nagyon durván izzadtam, de mióta használom nyáron 40 fokban is száraz a hónaljam- bár ha ilyen érzékeny a bőröd lehet, hogy nem ajánlatos mert eleinte nagyon fájdalmas tud lenni a használata...
2013. dec. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én alapból izzadós vagyok nagyon, a hónom alján. :S Már én is kipróbáltam sok szert, de nem hatott. Az én izzadságom még büdös is. :S Használok dezodort, parfümöt, de még is érzem a ruhámon mikor levetem. Én is táncolok, én mindig fekete pólóba vagyok. Be is vásároltam fekete blúzokból/pólókból és táncra csak azokat hordom.
2013. dec. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!