Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miert mondja mindenki nekem...

Miert mondja mindenki nekem azt hogy hu de sok penzetek van amibol elegem van?

Figyelt kérdés
16 eves lany vagyok es soha nem.oktozkodom turibol sem.kinaibol de nem.nezek le senkit sem ha nem.telik ra mert nem tehet rola. a lenyeg az h en mindig az arkadban vasarolok a new yorkerben tallyben bershkaban stradivariusban pull and bearbe h&mbe terranovaba es clairesbe.amikor meglatjak ezt a suliban azok a lanyok akikkel.beszelek vagy osztalytarsaim akkor.mindig azt mondjak h mennyi penzetek van meg hasonlok mert h ok kinaiba en meg ezekbe az uzletekbe vasarolok. peldaul.meglatnak.rajtam.egy giccses vagy szep.nyaklancot vagy fsot akkor.rogton azt gondoljak h hu biztos 7ezer volt vagy 9ezer..csak.ebbe az a bibi.h en ugy vasarolok h a nyaklancaimat 300ftert a felsoimet is 7-8ezerrol 3-4ezerert veszem vagy a nadragjaimat is ikyen 8rol 2ert veszem es arra lyukadunk ki h az arkad meg a plazak olcsobbak es szebb ruhakat is adnak el foleg kiarusitasnal.de ezek a lanyok.tovabbra is a kinaiban vasarolnak..en.ezt nem ertem..es amikor.megkerdezi valaki h mennyi.volt a felsod en meg mondom.neki. Pl 8-rol 3500ert vettem...es leesik az alluk...t mit.gondoltok rola? Telorol irtam bocsi a helyesirasi hibakert

2014. jan. 30. 23:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
62%

10: Jó, hát ebben az országban 6millió ember él ötjegyű forintjövedelemből, amiből a lakhatást, étkezést, ruházkodást, utazást és minden egyebet meg kell oldania. És ha meg akarják oldani, nem jut egy fölsőre 3500 Ft.

Nekem gyerekként nem volt semmi pénzem, mert a szüleim nem tudtak adni, csak megvették nekem, ami feltétlenül szükséges volt, ami az étel, szappan, fogkrém és az iskolai taneszközök voltak. 6millióan vagyunk itthon, akiknek 3500 Ft-os fölső a luxus kategória. Ezt jó lenne megérteni.

2014. ápr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó,eléggé lenéző vagy(:D),de abban igazad van,hogy egy New Yorkeres ruha mióta számít drágának? Egy póló 2 ezer,egy nadrág 4.Igaz,ez a minőségen is meglátszik.Vagy a Tally Weilj.
2014. ápr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
76%

12: ÉÉÉÉN vagyok a lenéző? Olvasd el a topicot, hemzseg a szegényeket lenéző és szidalmazó hozzászólásoktól! Az, hogy közlöm a tényt, hogy az országban az emberek többségének ESÉLYE nincs 3500-as pólókat vennie AZ lenézés?

Ez TÉNY.

A kérdés az volt, miért mondják, hogy hú de sok pénzed van. Azért mondják, mert az emberek többségének elképzelhetetlenül sok az a pénz valóban.

Az lenézés, hogy valaki megmondja, hogy neki bizony nincs 3500 Ft-ja ruhára összesen egy hónapban? Normális vagy?

2014. ápr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!