Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miert mondja mindenki nekem...

Miert mondja mindenki nekem azt hogy hu de sok penzetek van amibol elegem van?

Figyelt kérdés
16 eves lany vagyok es soha nem.oktozkodom turibol sem.kinaibol de nem.nezek le senkit sem ha nem.telik ra mert nem tehet rola. a lenyeg az h en mindig az arkadban vasarolok a new yorkerben tallyben bershkaban stradivariusban pull and bearbe h&mbe terranovaba es clairesbe.amikor meglatjak ezt a suliban azok a lanyok akikkel.beszelek vagy osztalytarsaim akkor.mindig azt mondjak h mennyi penzetek van meg hasonlok mert h ok kinaiba en meg ezekbe az uzletekbe vasarolok. peldaul.meglatnak.rajtam.egy giccses vagy szep.nyaklancot vagy fsot akkor.rogton azt gondoljak h hu biztos 7ezer volt vagy 9ezer..csak.ebbe az a bibi.h en ugy vasarolok h a nyaklancaimat 300ftert a felsoimet is 7-8ezerrol 3-4ezerert veszem vagy a nadragjaimat is ikyen 8rol 2ert veszem es arra lyukadunk ki h az arkad meg a plazak olcsobbak es szebb ruhakat is adnak el foleg kiarusitasnal.de ezek a lanyok.tovabbra is a kinaiban vasarolnak..en.ezt nem ertem..es amikor.megkerdezi valaki h mennyi.volt a felsod en meg mondom.neki. Pl 8-rol 3500ert vettem...es leesik az alluk...t mit.gondoltok rola? Telorol irtam bocsi a helyesirasi hibakert

2014. jan. 30. 23:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
picit tul sokat foglalkozol sajat magaddal, csak annyi a baj....
2014. jan. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%

annyi, hogy ők be sem mernek menni olyan helyre, ahol az átlag árfekvés annyi, és ebből gondolják, hogy nem okozna gondot Neked megvenni a drágábbat sem.

A másik, hogy amikor a 3500-t mondod, akkor nem azért néznek úgy, ahogy leírtad, mert drágállják?

Sose vennék magamnak 1000 Ft fölött semmit, pont azért, mert meg lehet kapni olcsóbban is, csak le kell vadászni.

2014. jan. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
mondjuk én is kifogtam a nyáron plázában 1300-ért pólókat és 3-t vettem belőle, meg 4 éve 1900-ért vettem olyat, amire 3 év garanciát vállaltak, de máskülönben nem vettem még ilyen drága felsőket és felnőtt vagyok.
2014. jan. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg olcsóbb amiket te veszel. Szard már le őket, vagy szólj vissza nekik.

Vagy mondd azt hogy mivel nem vásárolnak ilyen helyeken, így nem is tudják hogy mi mennyibe kerül, akkor meg ne okoskodjanak meg szóljanak bele más életébe.

2014. jan. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
bocs, de honnan tudják, hogy honnan vannak a cuccaid? :D ez nem olyan, mint a nike vagy az adidas, hogy ott virít a pólódon a pipa. amiket ezekben a boltokban kapsz ruhákat tök hétköznapiak, akár kínais is lehetne. (ja ott elég csicsás minden, de néha benézek és találtam már jó cuccokat, senki nem mondja meg, hogy kínais.) szerintem te direkt eldicsekszel azzal, honnan vannak a ruháid. ha meg legközelebb kérdezik, mondd azt, hogy ajándékba kaptad vagy mittudomén
2014. jan. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
sztem ne ezekkel foglalkozzál és nem kell erről beszélni h hol vásárolsz, amúgy nincs ráírva hogy ezt most handm-be vetted... egyébként egyáltalán nem nagy szám ilyen helyeken váaárolni....
2014. jan. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%
Utolsó előttinek igaza van.:) Egy New Yorkeres ruhán nem virít a felirat.Mayo Chix-ben nem vásárolsz,tehát nem értem honnan veszik,hogy te az Árkádban vásárolsz.Lekamerázod,vagy mi? :) Kínaiban is nagyrészt ugyanazokat kapod,mint a plázában,csak hol drágábban,hol olcsóbban.Egyébként szerintem a legtöbb kínai árban,és MINŐSÉGBEN is egyenértékű a plázával,de a New Yorkerrel biztos.:)
2014. febr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég, ezek plázamárkák :D

Nem létezik, hogy ezért mondanak téged gazdagnak. Néha olyan leárazások vannak ezekben a boltokban, mint egy kínaiban vagy egy turiban. (Amúgy a turi a legjobb!)

Ha tényleg jó márkák lennének, mint pl. Burberry, Prada, Chanel vagy akár csak Zara (!!!) megérteném. :D

De így...

2014. febr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18%
Nem tudom, milyen proli iskolába jársz te, ahol irigykednek rád ezekkel a kacatokkal, de nekem az általad felsorolt márkák közül pl. a Bershka meg a New Yorker még az alsó határt se üti meg. Mondom ezt úgy, hogy nekem tényleg sincs sok pénzem, de a minőségért hajlandó vagyok a zsebembe nyúlni. Pláza szinten talán a Zara meg a Mango az, amit ezt megüti, de épp hogy. Tally, Bershka meg New Yorker ruha nekem akkor se kéne, ha INGYEN adnák.
2014. ápr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
14%
És igen, ahogy (azt hiszem) a 8-as is írta, én gazdagnak egy olyan nőt tartok, aki 470 ezer ft-os Gucci táskával jár, 1000 eurós Burberry sállal, Chanel parfümmel, Max Mara kiskosztümben, aki ékszerként Bvalgarit visel meg esetleg Swarovskit, nem egy New Yorkerből meg Bershkából felöltözött lepukkant kis tinicsajt :D
2014. ápr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!