Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Segítség! Mit vegyek fel...

Segítség! Mit vegyek fel állásinterjúra?

Figyelt kérdés

Tudom, fatális hiba, de nincsen fehér blúzom! Van fekete blézerem, ezt tudom kombinálni pár csinosabb ruhadarabommal. Csináltam 3 összeállítást, a képet elküldeném privátban annak, aki szeretne/tudna segíteni!


Az interjún egyébként adminisztratív területre keresnek embert, valamint huszonéves vagyok, ráadásul ez lesz az első interjúm, ezért nagyon izgulok!


2014. febr. 11. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem gond, ha a választ ITT kapod, nem privátban, akkor jöhet!
2014. febr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek közül csakis a második (középső) jöhet szóba.

A másik kettőn túl rövid a szoknya.


A garbó nem a legelőnyösebb, illetve a blézer is túl szoros illetve kicsit rövid.


Ha fehér ing helyett lenne: sötétkék, szürke vagy akár fekete, az is mehetne.

A blúzt, inget.. majd húzd be, az enyhít a blézer rövidségén, ha nem lóg ki alóla a felső.


Blézer helyett gomb nélküli kardigán esetleg van?

2014. febr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem szoros a blézer, de köszi a tanácsot
2014. febr. 11. 19:39
 4/4 anonim ***** válasza:

A másodikként küldött képen lévő új szoknya nem igazán nyerő. Túl feltűnő és odavonzza a tekintetet.

Neked pedig az kell, hogy a szemedbe nézzenek. :)

2014. febr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!