Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehet egy lány rocker,...

Hogy lehet egy lány rocker, de közben csinos is?

Figyelt kérdés
Ruhákra, cipőkre, hajra meg ilyesmikre lennék kíváncsi, örülnék ha linkelnétek.:) Előre is köszönöm!

2014. márc. 13. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Semmiképpen nem szöges bakanccsal és fekete ruhákkal.
2014. márc. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen fekete miniszoknyákban, platform magassarkú csizmákban, bakancsokban, fűzőben, passzos sötét felsőkben, női bőrkabátban, és hasonlókban járok, de igazából szerintem a kiegészítőkön múlik hogy mennyire "rockeres" az összhatás. Szegecses karkötő meg amit akarsz... szívesen hordok szakadt harisnyákat is. Haj... kinek mi áll jól, nekem szőke hosszú hajam van. Semmi extra, nem szeretek azzal babrálni szóval se frufru se semmi. Na meg nekem a smink fontos, ami nálam fekete szemcerka körbe elsatírozva, sötét rúzs is jöhet néha. Lehet kicsit olyan Taylor Momsenes vagyok, habár őt nem csípem. Hozzátenném én felnőtt vagyok 20++, egy 13 évesnek mindez nem igazán állna jól.
2014. márc. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Először is attól, hogy rocker vagy még nem kell feltétlenül pont úgy öltöznöd. Én is rock zenén meg heavy metalon nőttem fel volt csini rojtos bőrdzsekim, feszülős farmer vagy műbőr gatyó, mini szoknya, mellény de nagyon szerettem mindig a nőies szép, elegáns dolgokat, a divatosabb, fiatalosabb kosztümöket, miniszoknyákat valami jó felsővel.


Szóval mentem a saját fejem után nem volt rám írva, hogy rocker vagyok mert ez inkább egy életérzés, belülről fakad. Viszont ismerkedésnél ha szóba jött a zene akkor megtaláltam a hasonszőrű társaimat, akik elfogadtak így is.


Lehetne néhány sima egyszerű szűkebb fekete vagy sötét farmernadrág, bőrmellény egy toppal, egy dögösebb bőrdzseki vagy farmerból is jó.


Azért linkelek néhány pöpec cuccot:


[link]


[link]


[link]


Nem nyomok be mindent mert elég hosszú a link de javaslom pl., hogy nézegesd Doro Pesch képeit és videóit talán ő a legcsinosabb metál énekeső nagyon jó cuccai vannak vagy ajánlhatnám Lita Ford-ot ő se rossz.

2014. márc. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sharon Den Adel, Elize Ryd, Charlotte Wesless
2014. márc. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
fekete ruha akkor nőknek én azt ajánlom hogy ugy mint a pop os lányok feketélye mert az nagyon baba:)
2014. márc. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja haj meg természetes de ha fested ne szőke, és hoszu leen, a cipő m1 én ugy vagyok vele legyen pipa a szélén és akkor jó is, de azer rozsaszin ne legyen nekemXD
2014. márc. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!