Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire legyen "feszes" egy...

Mennyire legyen "feszes" egy öltönynadrág?

Figyelt kérdés

Holnap egy félig-meddig formális esemény lesz az iskolában. Az ünneplő kötelező.

Utóljára 1 éve volt rajtam az öltönyöm, és azóta rengeteget fogytam. Öltönyhöz való inget vettem azóta, a zakó a testalkatváltozás miatt még jobban áll, mint régen, a nadrág viszont nagy rám. Hosszra tökéletes, csípőben épp annyira laza, hogy övet kelljen használnom, a nadrág szára viszont bő. Eddig a duciságom miatt ez nem zavart, most viszont szerintem hülyén állna. Kb. 10-15cm "üres" hely van a nadrág szárában, ha oldalra feszítem.

Ez így normális?

Mivel a nadrág hossza és a és a derékbősége megfelelő, a logikám azt súgja, így kell kinéznie egy öltönynadrágnak, viszont így is feszélyez a dolog.


Nem akarom, hogy azt higyjék nincs pénzem új nadrágra, ezért néz ki úgy, ahogy. Legszívesebben vettem volna egy újat, de fél órája tűnt fel a probléma.


2014. ápr. 29. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennyire nem kell lötyögnie semmiképp, de nehogy már azon problémázz, hogy bárki szerint "nincs pénzed"!!! Ez milyen butaság? A pénz számít, vagy mi?
2014. ápr. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Allenka válasza:

Ezzel a képpel remélem megválaszolom kérdésedet. Egy kis angol tudás szükséges.


[link]

2014. ápr. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!