Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki ha turiból öltözködöm?

Ciki ha turiból öltözködöm?

Figyelt kérdés
mert kínaiba ha bemegyek nem találom meg ami nekem teccik turiba meg ha bemegyek 5 perc múlva 10000Ft értékű ruha van a kosárban:)
2008. júl. 29. 12:39
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
100%
Egy másik nagy előnye a turinak, hogy hiába volt a te stílusodnak megfelelő, neked tetsző, esetleg még most is divatosnak számító egy 3-4 évvel ezelőtti kollekció, a nagy márkák boltjaiban mindig csak az új darabokat lehet megvenni. Tehát ha egyedi cuccokat akarsz, ami nem jön veled szembe minden sarkon, vagy olyasmit keresel ami régebbi, akkor is a turi a legjobb választás.
2008. aug. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
100%
Szerintem önmagában turiban vásárolni nem ciki, mert pl. valakinek korlátozottak az anyagi lehetőségei. De láttam én már olyat, aki nagyképűen mutogattai a márkás ruháját, mintha teli áron vette volna. Na, ezektől a műsznoboktól rosszul vagyok. Egyébként meg nem csak turik és kínai üzletek léteznek ám!!!
2008. aug. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem az...

az angol turik rohadt jó márkákat kínálnak rohadt jó áron

bolond aki nem oda jár

mert a kínai :

1 hamarabb elnyúzódik

2. többnyire műszálas

3. tucatáru amiből ezer is van valahol...

2008. aug. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
100%
nekem két ruhám van összesen a turiból és kibaszott jók...teljesen egyediek
2008. aug. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
hát nekem mondjuk a kedvenc szoknyám NewYorker-ből van de a második kedvenc az turis:)
2008. aug. 21. 19:44
 26/29 anonim ***** válasza:
78%
szerintem sem ciki, de azzal, hogy nem visel más olyat.. nem gyakran járok turiba, de angol turiban vettem 1 pilcsit, erre másnap látok olyat valakin! És régebben is volt ilyen (mondjuk akkor sima turiban vettem!)
2009. jan. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Most nem tök mindegy,hogy kínai vagy turi?

Ennyi erővel a kínai is ciki....

Nem az számít,hogy honnan veszed!

De én szoktam turiba se kínaiba vásárolni!

De amúgy nem gáz:)

2009. jún. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
dehogy
2010. máj. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

nem. Annak kellene érezned, amikor egy jó turis cuccban mész az utcán, ami véletlenül sem kapható kínai piacon, és ami véletlenül sem olyan drága , mint a veled szembejövő rucija?


Csak egy meghívás:

Aki szeret és szívesen jár turiba, vállalja a Facebookon e Jó szokását, azáltal, hogy csatlakozik e csoporthoz. Tapasztalatokat is megoszthatunk, ha elegen leszünk! :)

[link]

2010. máj. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!