Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Duci lányok, ti hogyan öltözkö...

Duci lányok, ti hogyan öltözködtök melegben?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudok rövidnadrágot hordani, mert narancsbőrös a combom, a szoknya pedig rettenetesen áll, mert széles a csípőm. A derekam viszont szép, meg cicim is van, viszont minden egyes halásznadrágban nagymamásnak érzem magam. Valami tipp, hogy csinos lehessek? 23 éves vagyok.

2014. máj. 24. 16:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ki a szart érdekel nyáron, hogy kinek milyen ronda testrésze lóg ki a ruha alól. 35+ fokban aki ezzel foglalkozik az nem normális.
2014. jún. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
nahát...... első dundi nő, akit csinosnak és szépnek látok azon a képen! én is hasonló gondban vagyok. A lenge bő nacik jók, meg a térdig érős farmerok, és egyszerűbb felsők. mondjuk én hasra hízok inkább, én azt takargatnám, de a bő fölsőkbe még kövérebbnek érzem magam.
2014. jún. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én nem ott vagyok duci ahol te, szóval én általában bő ingekben, lebernyeg felsőkban vagyok, forrónadrággal.
2014. jún. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!