Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most akinek vastagabb a...

Most akinek vastagabb a combja az töltse az egész nyarat hosszúnadrágban?

Figyelt kérdés

Volt itt tegnap egy kérdés, ahol a csajnak teljesen normális volt a lába, csak épp nem volt rés a combjai közt (thigh gap).

Erre több válaszoló is megmondta neki, hogy hordjon csak hosszút 35 fok felett is, meglátja, nem lesz olyan kellemetlen.


Most akinek nem 45cm a combkórmérete, az nem vehet fel rövidnacit, vagy mi?


2014. jún. 8. 11:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Körmérete
2014. jún. 8. 11:56
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
59 centi a combkerületem, minden gond és rossz érzés nélkül felveszem a rövidnadrágokat. Volt több is (65 körül talán?) és akkor is hordtam őket. A thigh gap egyébként is nagyobb részben genetikai, nem baj, ha valakinek van, de nem elvárás. Ha valaki kellemetlenül érzi magát, akármekkoraa combkerülete, nem kötelező rövidnadrágot hordania, sok a kényelmes térdnadrág is. Azonban ha valaki nem nádszálvékony és nem szeretne 40 fokban hosszú nadrágban rohangálni, szerintem simán vehet fel rövidet. Csak nem kell túlzásba esni, öltözködéskor szem előtt kell tartani az adottságainkat (B-s kosármérettel nem próbálom a melleimet hangsúlyozni, mert visszafele sülne el).
2014. jún. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Én is olvastam, szerintem azok szarkasztikus válaszok voltak, mivel maga a kérdés volt elég bamba.
2014. jún. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is 59 a combom, nem gondolom hogy ez vastagnak számítana.
2014. jún. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

"Most akinek nem 45cm a combkórmérete, az nem vehet fel rövidnacit, vagy mi?"


igen, pontosan, "nem vehet fel". ha ennyire csak az erdekel, hogy mit gondolnak masok, lehetoleg burquaban jarj egesz nyaron. egy kethetes tumblr-divat miatt szorongani meg lelkizni tobb, mint hulyeseg.

2014. jún. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Mindenki azt vesz fel amit akar, nem mások véleménye kéne hogy érdekeljen. Az pont lényegtelen.
2014. jún. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Most akinek nem 45cm a combkórmérete, az nem vehet fel rövidnacit, vagy mi?"


Az a kérdés NEM arról szólt, hogy vastagabb combbal vehet-e fel, hanem hogy mit csináljon, ha rövid nadrágban összeér és kidörzsölődik a combja!


Hát vegyen olyan rövidet, amiben nem dörzsölődik ki!

Nem csak forrónadrág létezik a világon! Egy kicsivel hosszabb is még rövid.


És 45 centisen is összeérhet, hisz genetika. És ha 45 centisen összeér, az is ugyanolyan kellemetlen és ezért a forrónaci kerülendő!

NEM az esztétika miatt, hanem kényelmi szempontból.

2014. jún. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Sortot utoljára gimiben hordtam, nem szeretem. Akármilyen vastag lába van valakinek, egy térd fülé érő szoknya sokkal előnyösebb és szellősebb, nem tapad rád. Bolond, aki ismeretlenek véleményére ad, ráadásul ilyen ökörséget, hogy 40 fokban hosszúnadrág...ehhez csak józan ész kell.
2014. jún. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
A rövid nadrágoknál szerintem kevésbé fontos a comb mérete, mint az esztétikai hibák. Egy csont sovány lányon is lehet undorító egy rövidnadrág ha a hátsó fele tiszta narancsbőr.
2014. jún. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Érdekes, én meg pont vékony lábakkal nem merek rövidgatyát felvenni. Hát, mindenki máshogy akar kinézni... :/ :D (nem tom, hogy most sírjak vagy nevessek, ezért van mindkét smiley :D)
2014. jún. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!