Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most akinek vastagabb a...

Most akinek vastagabb a combja az töltse az egész nyarat hosszúnadrágban?

Figyelt kérdés

Volt itt tegnap egy kérdés, ahol a csajnak teljesen normális volt a lába, csak épp nem volt rés a combjai közt (thigh gap).

Erre több válaszoló is megmondta neki, hogy hordjon csak hosszút 35 fok felett is, meglátja, nem lesz olyan kellemetlen.


Most akinek nem 45cm a combkórmérete, az nem vehet fel rövidnacit, vagy mi?


2014. jún. 8. 11:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%
utolsó vagyok: Most mértem le az enyémet és 50-es. :O Akkor milyenek a nálam is vékonyabbak? Úgy meg főleg nem mernék rövidgatyát felvenni.
2014. jún. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nyugodtan lehet vastagabb lábakkal is shortot venni, csak ne ezt az extramini forrónadrágot, mert az tényleg nem túl ízléses egy kövérebb lábhoz. De egy térdig v combközépig érő szerintem belefér.
2014. jún. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12-es, nekem 41 cm, mondjuk engem nem zavar. És szerintem bárki felvehet rövidnadrágot, mindegy, hogy kicsit vékonyabb, vagy vastagabb a lába. Csak nem akar senki sem megsülni egész nyáron hosszúba.
2014. jún. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!