Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok mikor fogtok ismét...

Lányok mikor fogtok ismét visszatérni a szoknya viseléséhez és hagyjátok nadrágot a múlt egy megmosolyogtató ruhadarabjának?

Figyelt kérdés

Rendkívül megnőtt a nadrágviselet a legszebb nem képviselői között.

És mintha egyes divat irányvonalat meghatározó ruhaipari világcégek és tervező irodák szándékosan erre törekednének.

Nem érzitek azt hogy a nőiesség tudata -amit egy szoknya mindíg felerősít- elbizonytalanodik bennetek amikor vastag anyagból legyártott farmerben vagy egyéb durva szabású nadrágot viseltek napokon heteken keresztül? Nem szebb kényelmesebb egyszerűbb mégis

összehasonlíthatatlanúl elegánsabb és nőiesebb egy szoknya a mindennapokra?



2014. júl. 8. 17:28
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenek miatt,mert megbámulnak és kitudja mit csinálnak velem...elég veszélyes így is nappal...de nyugodtan mondhatom,hogy miattad és a hozzád hasonló emberek miatt nem járok szoknyában:)

Plussz azért mert kényelmetlen és "veszélyes".

Felcsúszik,lecsússzik,vigyázni kell a villántásokra

2014. júl. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 kiscsaj 92 válasza:
100%
Mindenki azt vesz fel, ami számára megfelelő! Neked se mondja meg senki, hogy öltözz fel.......
2014. júl. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam tovább a főkérdésnél, így válaszolok rá. Én imádom a szoknyákat, sokszor abban járok, viszont nem mindig praktikus, van, amikor a rövidgatya (vagy télen a farmer, ha nincs a szoknyához illő harisnyád és csizmád) sokkal praktikusabb, kényelmesebb.
2014. júl. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
100%
NEM,nem szebb!húzz már innen,unjuk a kérdéseidet.parancsolgass a kutyádnak,adj arra szoknyát.
2014. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
100%

nekem tetszik a szoknya szigorúan csak a térdig érő (munkahelyi etikett betartása miatt) de ahhoz a magasbb sarkú cipő passzol.Viszont én kerékpáron nem fogok tűsarkúban tekerni ezáltal a szoknya viselete is el van felejtve.

A másik dolog,hogy ami nekem tetszene olyat nagyon drágán árulnak és meg nem fogk egy darabért 20.000 Ft-ot fizetni.

2014. júl. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
86%
Pfff megint ugyanaz, "lányok" öltözzenek felnőtt nőnek 7/24.
2014. júl. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
25%

lol, sztem a kerdezo valoban egy kisse perverz, viszont melyik ferfi nem az? aztan nemelyik rovidnadrag durvan szexibb, mint egy miniszoknya....

-ami a szoknyat viseloket illeti mindezen leirt "veszelyek" tudataban, le a kalappal, egyfajta eleganciara utal, premium erzetet keltve, uriholgy stb... ami valakinek pont a gyengeje....valaki meg epphogy a sportosabb csajokat szereti - tobbek kozott en is :)

2014. júl. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
96%
Prémium, hahaha... [link] nem a szoknyát kéne propagálni hanem a jó ízlést.
2014. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
0%

hát a jó ízlés az alap, bár ez is relatív...egy számomra ízléstelenül öltözködő lányon nyilván nem akad meg a szemem, max extrém esetekben megbotránykozásból :)

-ám ha van egy jó stílusérzékkel megáldott 10/7-es nő, akkor egy szoknyában elegánsabban mutat, nemde?

2014. júl. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én hordok ilyen hippi szoknyákat, mindenfélét, színeseket, mintásakat is:

[link]

Nyáron olyanokat amik vékony anyagból vannak, hogy ne süljek bele. Lehet hogy néha kitűnök a tömegből vele, én nem figyeltem, de szerintem nem. Hát annyi féle ruhát hordanak az emberek. Meg itt nálunk sok a külföldi, ebben az utcában alig látok magyart és azok mind más ruhában vannak.

2014. júl. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!