Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok mikor fogtok ismét...

Lányok mikor fogtok ismét visszatérni a szoknya viseléséhez és hagyjátok nadrágot a múlt egy megmosolyogtató ruhadarabjának?

Figyelt kérdés

Rendkívül megnőtt a nadrágviselet a legszebb nem képviselői között.

És mintha egyes divat irányvonalat meghatározó ruhaipari világcégek és tervező irodák szándékosan erre törekednének.

Nem érzitek azt hogy a nőiesség tudata -amit egy szoknya mindíg felerősít- elbizonytalanodik bennetek amikor vastag anyagból legyártott farmerben vagy egyéb durva szabású nadrágot viseltek napokon heteken keresztül? Nem szebb kényelmesebb egyszerűbb mégis

összehasonlíthatatlanúl elegánsabb és nőiesebb egy szoknya a mindennapokra?



2014. júl. 8. 17:28
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%
De pont az ilyen értetlen, unintelligens kretének miatt járok ide, mert hihetetlenül mókás példányai vagytok az emberi fajnak, akiken igen jót lehet szórakozni.
2014. júl. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
100%

Lányok, nem veszitek észre, hogy a kérdés kamu?

Persze, egy gazdag pasi, aki otthon öltönybe feszít, majd pont gyakorikérdéseken a szépség és divat kategóriában fogja a lánykákat győzködni, hogy vegyenek szoknyát. :D Ugyan már... Egy valamirevaló férfi végzi a dolgát, és nem a neten lóg. Marhára műveltnek akar látszani puccos, barokkos körmondataival, de sajnos a rettentő gyenge érvelése és a teljesen elvakult elméje lebuktatja. Másrészt meg kedves kérdező: válassz magadnak olyan lányt, akinek bejön a stílusa, a többiekről meg szakadj le. Nagy az Isten állatkertje...

2014. júl. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:

37 -es válaszírónak, igazán rendes vagy hogy közvéleménykutatást végeztél de az eredmény a pillanatnyi viszonyulását mutatja a lányoknak a szoknyaviseléshez. És a kérdés nem ez volt, hanem az hogy mikor tértek vissza a szoknyához? Mert hogy visszatértek az biztos. A művészetekkel kapcsolatban annyit tudok mondani hogy nagy híve vagyok az igazi értéket képviselő művészi alkotásnak és tevékenységnek. Zene és irodalom a két kedvelt irányzat. A klasszikus zene, ezen belül is a barokk kor művei ami igazán érdekel. Komponisták közül a leginkább halgatottak Broschi,Telemann,Purcell,Monteverdi, az ismertebbek közül pedig Handl és Vivaldi.

Az irodalom területén a költészet ami leköti leginkább a figyelmemet.

Sőt ebben magam is alkottam régebben. Bizonyítandó, ha kívánod írok neked egy négysoros költeményt olyan verselési formában amilyenben akarod, és arról amiröl akarsz. Persze nem ingyen. Csak akkor, ha viszonzásképpen, egy napig miniszoknyát vagy térd feletti szoknyát viselsz. Azt mondod ugyan hogy nem tetszenél szoknyába de tetszenél

És ez olyan biztos mint az, hogy nem tetszik a hippinnadrág. És az nagyon nem tetszik.

38-as válaszírónak, kicsit tisztább világosabb gondolatvezetést ha lehet! A mondanivalódat ne matematikai egyenletekben fogalmazd meg mert nem biztos hogy mindenki érti az A viszonyulását B-hez

39.es válaszírónak, aki egyben 38-as is, te elszoktál gondolkodni amikor szóba állsz egy tisztességes hangnemben hozzádszóló idegen anyagi helyzetén? És ezután döntesz hogy válaszolsz neki vagy nem?

Gondolom igen és ezért helyesled a 34-es fickónak a felvetését.

40-es válaszírónak, ameddig cáfolhatalanul nem bizonyítod hogy nő vagy addig hímneműnek tekintelek és annak megfelelően válaszolok.

A bejelentést azt nem kell cáfolnod mert az te voltál.

2014. júl. 12. 11:31
 44/51 anonim ***** válasza:
100%

Akkor valaszolok a kerdesedre is: soha nem fogunk. En legalabb is biztos nem. Pont olyan lany vagyok,mint amilyeneket az alternativ/rockkoncerteken lathatsz,esetleg romkocsmaban(bar ketlem,hogy ilyen "alantas" helyekre jarsz),nem fogok soha miniszoknyaban fesziteni. Az en barati koromben mindenki ilyen,es hidd el,lehet,hogy boldogabb eletunk van,mint nehany olyan embernek,aki luxusban el(nem feltetlenul rad celzok).A mai vilagban nem csak noies lanyok vannak,ideje ezt elfogadnod. Mi valoszinuleg teljesen mas eletet elunk,en alternativ stilust kepviselek,es egy egyszeru csaladbol szarmazom,te viszont kifinomult vagy,es fenyuzo. Keresgess a sajat retegedben,ha szoknyas nokre vagysz,itt egyszeru,foldi halandokra fogsz csak talalni.

Egyebkent tenyleg nem kenyelmes viselet a szoknya. Remelem nem kell kifejteni,hogy miert(menstruacio,fehernemu,stb)...

A muveszetedhez pedig gratulalok,folytasd csak tovabb az irast,jo dolog. En is szoktam.

2014. júl. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy egy másik válaszoló már leírta, hogy ő nyomott fel, ennek ellenére még mindig azt hiszed, hogy én voltam. Viszont ez oltári vicces, ahogy teljes bizonyossággal minden hozzászólásodban leírod, hogy én voltam :D Írd még le párszor, kérlek! Talán még néhány után már én magam is elhiszem :D
2014. júl. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
100%

Még jobban meggyőződzem arról ,hogy nagy defekt van a fejedben. Szóval több időt nem fecsérlek rád.

És ezt javaslom a válaszolóknak is. Hisz felesleges.

Jahh még annyi hogy elég szonorú, hogy egy egyszerű A B példát sem bírsz felfogni.

2014. júl. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez nekem is feltűnt, hogy nem értetted a példát. Szerintem rajtad kívül mindenki.
2014. júl. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 A kérdező kommentje:

42-es válaszírónak, el sem tudod képzelni hogy milyen, sokak számára meghökkentő elfoglaltságai vannak egyes embereknek. Ismerőseim között is akad néhány ilyen különc. Hozzájuk képest az én gyakorikérdésen való jelenlétem,egy roppant konszolidált időtöltés.

Az hogy egy férfi nem a neten lóg ahogy mondtad, hanem dolgozik,

azzal egyet értek. Már csak azért is mert ez nálam is így van.

Nézd meg a válaszaim beérkezési időpontját, jellemzően késő estiek!

Ezek szerint lehet hogy dolgozok napközben? Lehetséges.

A kérdésed további része tiszta indulat. Megmondanád hogy mi okozza ezt a zaklatott, feszült állapotot nálad?

44-es válaszírónak, valóban nem járok romkocsmába, de nem azért mert alantasnak tartom hanem mert nem érezném jól magam.

Úgy érezném magam mint te a miniszoknyába. És adok egy tanácsot!

Ne érezd magad kissebbnek senkitől amiatt hogy jobb életkörülményei vannak mint neked vagyis egy gazdag emberrel szemben - bármekkora is a vagyona -ne legyenek kissebbrendűségi megnyílvánulásaid!

A gratulációd köszönöm, de nem vagyok művész csak szabadidőmben irtam, tornáztattam az agyam, és persze a költészet szeretete miatt csináltam.

45-ös válaszírónak, már megint ferdíted a tényeket! Az a másik valaki azt mondta hogy / én is felnyomtalak/ nem egyes szám első személyében beszélt. Próbálj meg néha igazat mondani. Nehéz, de hátha sikerül.

46-os válaszírónak, nem azt mondtam hogy nem értem hanem azt hogy nem biztos hogy mindenki érti. Egészen bizonyos hogy van olyan olvasója ennek az oldalnak aki nem képes megérteni azt hogy a hozzászólásodban mit akarsz kifejezni az A B egymáshoz viszonyulásával. Az ő érdekükben kértem hogy fogalmazz mindenki számára érthetően. Kicsit magasabb szinten megfogalmazva.,hogy igényednek eleget tegyek. A kombinatórika tekintetében próbálj meg szakítani a lokális teóriákkal és mozdulj a globalitás irányába.

Így már érthető neked is ugye?

47-es válaszírónak, felvetésedre az előbbi válaszomban van magyarázat.

2014. júl. 12. 23:20
 49/51 anonim ***** válasza:
100%
A kretén kérdező egy újabb kérdése: http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__smink-es-kie..
2014. júl. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim válasza:
100%
Hehe, "valaki" megcsinálja helyette a házimunkát. Az a "valaki" természetesen az anyukája. :)
2014. aug. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!