Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok mikor fogtok ismét...

Lányok mikor fogtok ismét visszatérni a szoknya viseléséhez és hagyjátok nadrágot a múlt egy megmosolyogtató ruhadarabjának?

Figyelt kérdés

Rendkívül megnőtt a nadrágviselet a legszebb nem képviselői között.

És mintha egyes divat irányvonalat meghatározó ruhaipari világcégek és tervező irodák szándékosan erre törekednének.

Nem érzitek azt hogy a nőiesség tudata -amit egy szoknya mindíg felerősít- elbizonytalanodik bennetek amikor vastag anyagból legyártott farmerben vagy egyéb durva szabású nadrágot viseltek napokon heteken keresztül? Nem szebb kényelmesebb egyszerűbb mégis

összehasonlíthatatlanúl elegánsabb és nőiesebb egy szoknya a mindennapokra?



2014. júl. 8. 17:28
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es válaszíró! Pár év múlva majd elmúlik ez az állapotod és a gatyáskorszakod után megérkezik a szoknyáskorszakod.

2-es válaszíró lánynak, milyen hevesen véded a nadrágot! Ennek ellenére 7-böl 6 napot szoknyában töltesz. Ez szép. Kitűnő ízlésed van!

3-as válaszírónak, a skót szoknya férfiatlan, a szoknya viszont nőies.

Kérjél valami mást mert egy férfiatlant viselni egy férfinak cserébe azért hogy egy nő nőies dolgot viseljen nem fair.

4-es válaszírónak, kinek mi tetszik azt visel ugye? De mi van a környezetében lévőkkel? Azt is figyelni kell nekik mi tetszik!

5-ös válaszírónak, ez már egy nagy terjedelmű válasz..

Mikor meglátsz az úton egy Trabantot benne bohóckodó tizenévesekkel elmosolyodol rajta. Ugyan ezért lesz a nadrágnak is ez a sorsa ugyanez indokból mosolyodol el majd rajta amiért az NDK plasztik ikonján. A múltat képviseli és mivel a múltat már megéltük az örömmel tölti el az embert és ha örülünk akkor mosolygunk. Az i betűre és a ragokra vonatkozó tanácsodat ígérem, megfogadom. Azt kérdezed hordok e harisnyát és gyantázok e?

Nem! Tőlem nagyon messze álló dolgok. Mondhatnám azt is hogy ha egy férfi nők fehérneműjét hordja /a harisnya mindig az volt ,az lesz nekem/ vagy vásárolja, esetleg gyantáz manikűröz az nekem hogy is mondjam hogy ne legyen durva, gyomorforgató. Jó néhány ellenérvet felsorolsz még a szoknya ellen de azok azt hiszem fejlesztett szabástechnikával szinte mind orvosolhatóak

6-os válaszírónak, vagány megjegyzés!

7/8-asnak elárulom , azért mert bejelentettél. És törölték. De azt nem voltál képes fefogni hogy nem csak a kérdést és a hozzászólásaimat töröltetted ki hanem 30 hozzászólóét is. Egy szót nem érdemelsz többet!

10 -es válaszírónak, na végre! Megérkeztél! Hetek óta várok egy ilyen választ. Egy lány akinek nincs nadrágja. Gratuláció az ízlésedhez neked is! Bizonyítottad azt hogy lehet alapja az álláspontomnak miszerint a szoknya a nőiesség alapja.

11.es válaszírónak, nagyon rossz emberismerő vagy, ne haragudj hogy ezt mondom! Engem képzelsz olyannak aki veszélyes lehet rád abszolút tévedés. Én vagyok az aki mellett viselhetsz ilyen ruhát, én vagyok az a tipus aki nem veszélyeztet hanem megvéd ha úgy hozza a sors. És tudod miért veszélyes ez hogy engem ilyennek látsz? Mert ha engem képes vagy gonosznak látni, akkor arra is képes vagy hogy a gonoszt jónak lásd. Na akkor kerülnél bajba. Fejleszd az ember ismereted és addig inkább ne állj szóba senkivel akit nem ismersz míg egy kissé ez a képességed meg nem erősödik!

12-es válaszírónak, én sem mondom meg neked hogy mit vegyél fel csak javaslom. Valamint az ízlésem diktálta véleményem kifejtem.

13-as válaszírónak, abban igazad van hogy nagy hidegben kell a nadrág. Én a csak szoknyára épülő női öltözködéskultúrát csak ideális körülmények megléte esetén képzelem megvalósíthatónak Nyílván a minusz 20 fok nem az, akkor a körülmény határozza meg az öltözéket.

14-es válaszírónak, dehogynem szebb! Hidd el hogy az. Kutyámra meg nem tudok szoknyát húzni mert nincs. Sőt még macskám se.

15-ös válaszírónak, nagyon sok lányt lehet látni biciklin szoknyában. És egész ügyesen megoldják hogy ami kilátszana az ne látszon ki.

Az pedig hogy valakiknek sokaknak a gazdasági lehetősége nem teszi lehetővé azt hogy az öltözködési igényét maradéktalanúl kielégítse sajnálatos dolog. Remélhetőleg ez hamarosan változni fog.

20-as válaszírónak, eredeti lehetsz ha a retro stílust kedveled annak ellenére hogy fiatal vagy és annak ellenére hogy a hippi korszak elég régen lehanyatlott.

Azt hiszem győzött a szoknya a vélemények alapján! Hát persze hogy győzött, miért is ne győzött volna?

2014. júl. 9. 01:43
 22/51 anonim ***** válasza:
100%
Hát te komolyan nem vagy normális... Én a véleményekből nem azt szűrtem le, hogy győzött a szoknya, hanem inkább azt, hogy győzött a józan ész feletted. :D
2014. júl. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:

7-8 as skizofren mondtam hogy hord el magad a válaszírok közül a sunyi nyomorult firkálmányaiddal együtt

te jelentettél sunyin alattomosan nem hazudozol világos

azt hiszed nem látszik hogy nöként próbálsz viselkedni a féfinemiszerv alaku pofázatodat így akarod eltakarni annyi tartás nincs benned hogy vállald a nemedet és férfiként viselkedj csak lapítasz meg vergődöl a primitív sunyi világodba te antiférfi szellemminyomorúság

megismétlem takarodj innen

Lányok ha eltűnik ez a kérdés ez jelentette tudjatok róla!

2014. júl. 9. 10:17
 24/51 A kérdező kommentje:
Látom már el is tüntették, köszönöm aki csinálta és remélem a kérdés marad! Nem magam miatt, hanem a válaszírók miatt. Ők nem érdemlik meg a törlést. Ha a válaszom nem fér bele az etikai kertébe a Gyakorkérdésnek tudomásul veszem a szankciókat de egyértelmü véleményt kívántam küldeni a töröltnek!
2014. júl. 9. 10:25
 25/51 anonim ***** válasza:
100%
Ugye észre vetted az ellentmondásokat a válaszaidban? Amúgy azt a nagy stílusérzékedet amit hangsúlyozol fordítsd magadra és a férfias öltözködésedre. Kíváncsi lennék rá. na jó inkább mégsem. Nem ártom bele magam mások dolgába, amit ajánlok neked is. Azt írtad mindenki azt hord amit akar. Akkor miért is írtad ki a kérdést? megint
2014. júl. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
27%

Én nagyon szeretem a szoknyákat. Csak nem hordok, mert: 1. ma már nemigazán lehet normális szoknyát kapni. Csak olyat, ami túl rövid, vagy csúnya, vagy szűk. 2. Egy időben próbálkoztam a szoknyaviseléssel. Kiröhögtek. Kicsúfoltak. És sorolhatnám. Pedig csak egy szoknya volt rajtam, ami térdig ért, egy blúzzal.

Egyébként ma is hordanak szoknyákat tizenéves lányok, csak az a baj, hogy abból kint van a p*csájuk is, és akkor már inkább a nadrág.

2014. júl. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
100%

Az elmebaj tüneteit nem én produkálom, kedves kérdező :) De tudod mit, hidd csak azt, hogy én nyomtalak fel az előző kérdésednél. Igazán mókás nézni, ahogy kapálózol. Tetszik.


7/8

2014. júl. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
97%

Elgondolkodtatott a kérdés olyan szempontból, hogy igazából a nadrágviseletnek is már történelmi hagyományai vannak. Azért kezdtek el a nők is nadrágot hordani, mert elkezdtek ugyanúgy dolgozni, mint a férfiak és a gyárakban, meg a munkahelyeken nem volt már praktikus a szoknya.

Tehát, ha szoknyában akartok látni, akkor majd ti dolgozzatok szépen helyettünk, tartsatok el, nekünk meg majd abból áll az életünk, hogy itthon szépítkezünk, meg válogatjuk a szoknyáinkat.. :)) És akkor leromboljuk szépem ezt a modern "hóbortot", hogy a nőknek is ugyanúgy dolgozniuk kell, mint a férfiaknak, és helyt kell állni a munkahelyen, a háztasrtásban és még a "teremtés koronáinak" is kedveskedni kell a megjelenésünkkel..

2014. júl. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
95%
Én is felnyomtalak :D És szinte csak nadrágot hordok :P Ha tehetem, bőrnadrágot :D
2014. júl. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem a szoknyákat, van egy rakás belőlük, sokszor viselem is őket, mégis ha úgy tartja kedvem, inkább a nadrághoz nyúlok, például akkor, mikor menstruálok.


Egyébként meg szerintem a férfiak öltönyben és ingben a legszexisebbek, akkor most hordjon minden férfi azt? Egy nőt nem a szoknya meg a magassarkú tesz nővé.

2014. júl. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!