Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok mikor fogtok ismét...

Lányok mikor fogtok ismét visszatérni a szoknya viseléséhez és hagyjátok nadrágot a múlt egy megmosolyogtató ruhadarabjának?

Figyelt kérdés

Rendkívül megnőtt a nadrágviselet a legszebb nem képviselői között.

És mintha egyes divat irányvonalat meghatározó ruhaipari világcégek és tervező irodák szándékosan erre törekednének.

Nem érzitek azt hogy a nőiesség tudata -amit egy szoknya mindíg felerősít- elbizonytalanodik bennetek amikor vastag anyagból legyártott farmerben vagy egyéb durva szabású nadrágot viseltek napokon heteken keresztül? Nem szebb kényelmesebb egyszerűbb mégis

összehasonlíthatatlanúl elegánsabb és nőiesebb egy szoknya a mindennapokra?



2014. júl. 8. 17:28
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:

22.es válaszírónak a következőket üzenném! Normális vagyok.

A szoknya vs. nadrág összecsapásnak pedig azért lett a szoknya a győztese mert csak néhányan zárkóztak el kategórikusan ettől a nagyon csinos ruhadarabtól. Egyébként jó kis kompakt választ írtál, jól sikerült csattanóval a végén. Bár nem érzem magam legyőzöttnek a józan ész által.

25-ös válaszírónak, nem, nem vettem észre ellentmondásokat. De ha elmondod mire gondolsz, azt meghallgatom. Kíváncsi vagy arra hogy hogyan öltözködök. Elmodom, bár amit kitöröltettek kérdést abban már részletesen beszámoltam róla. Gyakorlatilag reggeltől estig öltönyben vagyok. Mind sötét színű egy van ami talán a középszürke árnyalatnak felel meg. Inget szintén csak sötét színüeket hordok, leginkább a

kék és a bordó ami a leggyakrabban használt színem, és ingben is csak sötét ami szóba jöhet nálam. Ennek ellenére van néhány fehér de azokat csak protokolláris követelmények miatt viselem mert van amikor egy adott helyen a megjelenés ezt követeli meg. Itthon is öltönyben vagyok,illetve az itthoni laza öltözet nekem azt jelenti hogy leveszem a nyakkendőt és a zakót, bár utóbbiról ez nem minden esetben

mondható el mert gyakran magamon tartom délután, sőt este is.

Melegítőm, farmerem, edzőcipőm nincs, nem is volt a tizenéves korszokom után és nem is lesz. Sportolni úszni szoktam, oda meg

elég az amit úszás közben viselni kell.

A kérdést pedig ahogy már írtam kitöröltették Azért írtam ki újra, mert nem éreztem még befejezettnek.

26-os válaszírónak, neked is remek ízlésed van ha szereted a szoknyákat. Viszont el nem tudom képzelni milyen emberi környezet vesz téged körül hogy a szoknya viselését kiröhögik! Ha tetszik neked ne engedd hogy a sötétség -mert ha kiröhögnek emiatt az a legmélyebb szellemi sötétséget feltételezi- legyőzze az akaratodat, hord mindennap. Úgy is beletörődnek egyszer, nem tudnak mást csinálni!

És egy megjegyzés még. Ami a lányoknak van, meg neked azt nevezzük inkább p.csa helyett fenéknek! Sokkal szebb elnevezés.

28-as válaszírónak, tudod mit mondok az álltalad leírtakra? Igazad van.

Csak az a baj hogy nem kivitelezhető. És nem csak azért mert ma Magyarországon egy családfő egyedül nem képes eltartani a családját az alacsony átlagfizetés miatt, hanem a női mentalitás is gyökeresen átalakult. Teljresen más mint mondjuk a hatvanas években. Nem tapasztalatból hanem tanulmányokból tudom illetve az idősebb generációtól. Belső igénye a nőknek karrier a siker a magas pozició. És azt kell mondjam ez szintén helyes. Annak a nőnek akinek tehetsége van tudása van ereje,kitartása, törtető készsége van, annak ezeket az adottságait nem csak kell, hanem kötelező kihasználnia

29-es válaszírónak, reagálásra érdemtelen!

30-as válaszírónak, ismét egy kitűnő izléssel rendelkező lány. Ahogy írod nagyon szereted s szoknyát! Én is amikor körülöttem szoknyát viselnek a női nem tagjai. Nadrághoz csak a menstruáció idején ragaszkodsz. Ebben biztos jobb egy lány egy nő hogy ezen időszakban milyen praktikákat kell alkalmazni, mi a jó, mi az amit kerülni kell mi az amit ugyan úgy lehet csinálni mint a köztes időszakban tehát itt sok tanács azt hiszem nem lehet egy férfi részéről. Igazából férfi aggyal kifejezetten nehéz elképzelni milyen lehet ezt az állapotot minden hónapban megélni. De vannak nők akik ilyenkor is viselnek szoknyát és

a nadrág szerepét egy harisnyanadrággal oldják meg. Ahogy tudom teljes értékűen tudja azt pótolni, és a harisnyanadrág is képes biztosítani a menstruáció problémamentes lezajlását.

2014. júl. 10. 01:16
 32/51 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérdés, kedves kérdező. Te otthon nem végzel semmilyen házimunkát? Írod ugyanis, hogy otthon is öltönyben és sötét ingben vagy, melegítőd és farmerod nincs is. Így hogy lehet főzni, mosogatni, mosni, porszívózni, port törölgetni, felmosni, pakolni, bármilyen kerti munkát végezni? Vagy ezeket nálad ki csinálja?
2014. júl. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:

Az otthoni teendőkröl csak annyit akarok elmondani hogy van aki megcsinálja a házimunkát illetve a házkörüli munkákat nekem nem kell azzal foglalkoznom. Én egyébként sem értek az olyan komoly szakértelmet kívánó tevékenységhez mint a főzés például.

A gasztrokreátori tudományomat három komponensűként szoktam aposztrofálni.

Ez azt jelenti hogy csak olyan ételt -de abból sem mindet- tudok elkészíteni ami három összetevőből áll maximum.

Tea, rántotta,tejeskávé. És azt hiszem nincs több. Egy paradicsomleves nekem megoldhatatlan feladat lenne.

Ami ennél bonyolultabb, azt már meg sem említem.

Rábízom ennek a területnek a szakértőire. Csak úgy mint a takarítást,mosást,vasalást, kertészkedést,egyéb belső és külső karbantartási munkákat.

2014. júl. 10. 10:07
 34/51 anonim ***** válasza:
100%
Ha te ilyen burzsuj életet élsz, akkor hasonló kvalitású nőket vizslass, akik otthon is kisestélyiben feszítenek. Minket, hétköznapi halandókat pedig lehetőség szerint meg se láss és főleg ne véleményezz!
2014. júl. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
Nyaralni se szoktál?
2014. júl. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:

34-es, te vagy aki bejelentettél. Ezen nincs vita. És nyugodj meg téged nem véleményezlek mivel férfiakat nem szoktam véleményezni ahogy már mondtam.

35-ös válaszírónak, szoktam, de nem a nyaralást, tartom az év leginkább várt legfontosabb eseményének mint ahogyan ezt nagyon sokan teszik. Sokkal előrébb való a munka a gazdasági teljesítmény mint a nyaralás, telelés sielés golf és egyéb, számomra sokadrangú tevékenység. De ahogy mondtam szoktam, idén igaz majd szeptemberben, Dallas lesz az úticél. Nem sznobizmusból, nem burzsujizmusból, nem a Ewing familia miatt hanem a hely különlegessége miatt.

2014. júl. 11. 00:01
 37/51 anonim ***** válasza:
100%

Ma a kedvedert megkerdeztem a fiu/ferfi ismeroseimet ebben a temaban. Fiatalok, 15-20 kozotti korosztaly. Lass csodat: A tobbseg a rovidnadragra szavazott. Megpedig azert,mert szerintuk ebben felszabadultabbak,magabiztosabbak a nok,nem feszengenek azon,hogy mikor fujja fel a szel/huzodik fel.

Amennyiben nincs kutyad,akkor meg huzzal a baratnodre szoknyat,mondd meg annak,hogy mit hordjon. En ettol ugyan olyan boldogan viselem a buggyos hippinadragaim,es kepzeld,meg sose panaszkodtak... Nekem ez a stilusom,ez all jol,meg neked sem tetszene,ha szoknyaban latnal. Bar...

Lenyeg a lenyeg,hogy fogadd el,a lanyok jobban erzik magukat nadragban,es kesz. A kerdeseiddel nem ersz el semmit... Szerintem nagyon szexi,ha egy ferfi ert a muveszetekhez(zene,tanc,rajz,barmi),de oszinten,beiratkoznal egy rajztanfolyamra,ha en itt kapaloznek? Nem. Akkor meg,mirol beszelunk?...

Nyugodj le,tedd tul magad ezen a szamodra hatalmas tragedian.

Udv,

4 buggyos nadrag,5 sort es szinten 5 hosszu farmernadrag buszke tulajdonosa;) ja,es nincs egy darab szoknyam sem.nem is lesz!:D

2014. júl. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező a 28-as kérdéssel kapcsolatban is fellépett benned valami defekt:

Valaki A-t mond, te pedig azt, hogy igen szerintem is B.

2014. júl. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
34-essel tökéletesen egyetértek, és javaslom te is gondolkozz el rajta.
2014. júl. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a két lábon járó példa arra, hogy a hülyék szentül meg vannak győződve az igazukról. Attól mert még állítod, hogy én nyomtalak fel, valamint hogy férfi vagyok, egyik sem lesz igaz :D De élj csak a kis álomvilágodban, jobb ott neked, mint köztünk!
2014. júl. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!