Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki, ha egy 14-15 éves fiú...

Ciki, ha egy 14-15 éves fiú bugyit hord?

Figyelt kérdés
2008. aug. 3. 00:15
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:
90%
cikinek nem ciki ,de nem ártana felkeresni egy pszihiátert,mert beteges:)
2008. aug. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
59%

Huh, hat szerintem egyaltalan nem ciki. En ismerek olyan fiut aki ilyet hord, nem is egyet es egyaltalan nem tartjak cikinek. Vannak lanyok akiknek ez nem jon be. En nekem sem a kedvencem, de nem zavar, ha valaki ilyet hord. Csak abban igaza van az elso valaszolonak, hogy ne legyen tele mindenfele cuki mintakkal.

Nekem a boxer a kedvencem. :X Szerintem az kiemeli a fenek alakjat. :D

2008. aug. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem sem ciki. Ma már sok fiú hord bugyit, legtöbb barátnőmtől ezt hallom és sok lánynak tetszik is.
2008. aug. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
70%
Azt kellene tudni, hogy mit jelent szerinted az, hogy ciki. Hogy feminin-e? Igen. Buzis dolog-e? Igen. Rossznak tartom, hogy manapság a fiatal fiúk rúzsozzák magukat, lányosan vágják a hajukat meg bugyit hordanak (b@+!). Ha egy ilyennek egyszer véletlenül gyereke lesz, akkor mit mond majd neki? Kisfiam, apukád egy csöppet nemi identitászavaros, de te persze legyél talpig férfi? Egyáltalán milyen nő az, akinek egy nőies férfi kell? Leszbikus? Akkor meg inkább egy férfias nőt fog választani. Nem értem én ezt a világot, pedig csak 30 vagyok.
2008. aug. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
58%

Az egy dolog, hogy a mai fiatal fiuk egy resze ruzsozza a szajat, kilakkozza a kormet es noies frizuraja van. Az tenyleg feminin es buzis is.

De az hogy bugyit hord egyaltalan nem tartozik egy lapra a fent felsoroltakkal. Regebben is hordtak ilyenfajta fehernemut a ferfiak, nem most jott divatba. Es egyaltalan nem ciki, se nem feminin vagy buzis.

2008. aug. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim válasza:
69%

Ciki persze , mert a konvencióktól eltérő magatartás.

Ha egy nő férfias cuccot vesz fel, semmi gáz, de fordítva már feltűnő. Nagyon sok férfi akad szerte a világban, aki női bugyit, vagy még más női alsóneműt szeret viselni. Ki ezért, ki azért. Szíve joga. Én is ilyen vagyok. Nyugaton már speciálisan erre az igényre is gondoltak .

[link]

2008. aug. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát ...szerintem letehetsz a fecskékről.A boxerek azok amik menők..állítólag kényelmesek,vannak feszesek, és igazán bő fazonúak és a csajoknak is bejön ha látnak egy kivillannó szexis boxert a farmer alól:D
2008. okt. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

A fecske nem ciki....

Boxerből is csak azt a feszülős fajtát szeretem...

Ami olyan laza az nekem nem jön be...

Ennyit erről... Mindenki magának választ alsót.

2008. nov. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

bugyit az fura mert az a lányok szoktak sztem te a fecske alsóra gondolsz ami ilyen: \ /

\ /

\ / xd

sztem ciki xDD boxer a jó én is azt hordok egy gyereknek az osztban fecskéje van és mindig cikizik XDD

F/13

2009. ápr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Ilyet?


[link]

2009. jún. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!