Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki, ha egy 14-15 éves fiú...

Ciki, ha egy 14-15 éves fiú bugyit hord?

Figyelt kérdés
2008. aug. 3. 00:15
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
a fecske alsóra gondol.....inkáb boxert kéne
2010. jún. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 palotai cs. válasza:
fiuk mindenki horgya azt amiben jol érzi magát! és jó lenne ha eldobná mindenki a gátlásait és ugy öltözne ami neki is tetszik. lányoknak ezt joban megértik akkor fiuk nézetek magatokba és nem is olyan nagy dolog bugyit hordani de atol még lehet bármijen szexulis beállitotságu
2010. júl. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:

Áhh nem tom sztem BOXER4EVER

És sztem cinkes én meggatyáztam azt akin "bugyi" volt ami alsónadrág....:P

Ja képzel el hogy csajt lefekteted levetkőztet és elkéri a bugyidat mert ő elhagyta az övét....XD

Lassan már tangát is hordhatsz....=)

Kül. bocsi csak őrült vok....>Đ

2010. aug. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Egy fecske alsóban sokkal jobban látható a szerszám. Egy boxeralsóban, ami körül öleli a combot is, az egyrészt melegebb és nem fogja úgy a szerszámot. Inkább a nők lettek férfiasabbak és úgyis öltöznek, mert nekik mindent lehet, bármilyen ruhát felvehetnek, ott nem számít semmi.
2013. aug. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!