Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti vásároltatok már ebay-ről...

Ti vásároltatok már ebay-ről ruhát, táskát?

Figyelt kérdés

Ha igen, megvoltatok elégedve a minőségükkel?

Ha nem, miért nem?



2014. júl. 11. 14:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Igen, minden héten vásárolok.

Van amivel meg vagyok elégedve, a nagy része ilyen. De van ami meg olyan pocsék minőségű volt, hogy visszakértem a pénzem azonnal... (vissza is kaptam).

Olyan is volt hogy egy 300 ft-os pénztárcát rendeltem és véletlenül egy többezres táskát küldtek. Hát... emiatt nem reklamáltam. :)

2014. júl. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi:D És a méretek mennyire csalókák? A színek általában olyanok mint a képen?
2014. júl. 11. 14:20
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Többnyire bizsukat vásárolok onnan, mert ugyanazt lehet megvenni 1-2 dollárért, amit a Bijou Brigitte meg a Claire's árul többezer forintért :D

De vásároltam már egy-két ruhát is, egy alkalmat leszámítva mindig azt kaptam, amit rendeltem, meg voltam velük elégedve.

Az az egy alkalom is olyan volt, hogy én egy derékfűzőt rendeltem 4000 Ft-ért, erre kaptam egy teljes, mellet takarót, ami kb. kétszer annyiba került volna. Én sem reklamáltam. :D


24L

2014. júl. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Hát igen...nem minden ember egyforma...A becsületességnél sem álltál sorba! ;)


Kedves kérdező!

Rendszeresen vásárolok ebayről...eddig semmi gondom nem volt a rendelt áruval.Érdemes elolvasnod az eladó értékeléseit.

2014. júl. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Bizsukat, ecsetet, tehát ilyen apróbb dolgokat én is szoktam, pontosan amiatt, mert majdnem ugyanaz a kínálat, mint a Clarie's-ben pl., csak sokkal olcsóbban. Táskán gondolkodom most, ha nem szakad a varrás, erős a füle, akkor gondolom nem lehet gond, olyan mint itt a legtöbb kínaiban kapható táska.:) Köszönöm az eddigi válaszokat!
2014. júl. 11. 14:34
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A táskákkal eddig meg voltam elégedve mindig, erős, jó anyagúak amiket rendeltem. Mondjuk amit nem rendelnék az a műbőr meg ilyesmi mert szállításnál is tönkremehet, meg hallottam olyanról akinek félbe hajtva csomagolták és mikor kibontotta már szét is repedt az egész.
2014. júl. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A szállítással kapcsolatban még szeretném megkérdezni, a ruhák, nagyobb táskák hogyan/miben érkeznek? Ugyanúgy mint az apróságok?
2014. júl. 11. 14:52
 8/12 pinkpancser ***** válasza:
100%
Ruhát ritkán rendeltem, akkor is ismerősnek és nem volt vele probléma. A méretet (ha nincs pontosan feltüntetve) meg lehet beszélni a legtöbb eladóval. De ha bármi gond van, az eladók nagyrésze nagyon segítőkész. Elvégre kell nekik az 5 csillag :)
2014. júl. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 7 éve ebay-ezek, és ritkán van problémám. Igaz nem Mo-n élek, de ha meglátok valamit ami tetszik, vagy csak akarok valamit, mindig megnézem, hogy ebay-en van-e, és onnan rendelek. Általánosítani nem lehet, mert eladótól függ a termék, ezért érdemes végignézni a feedback-et. Én a negatív/semlegeset szoktam végigböngészni, hogy az általam kiszemelt termékről írnak-e valami rosszat. Sajnos a Kínából rendelt termékekkel több gond van, ott néha nem stimmel a méret, ezért inkább nagyobbat szoktam kérni, a minőség meg általában olyan, mint az ára. Összességében én meg vagyok elégedve az ebay-en vásárolt termékekkel
2014. júl. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én most az aliexpress-re kaptam rá. Sokkal gyorsabban szállít. Ráadásul ajánlottan érkezik. Épp ma kaptam meg az őszi kabátom. Nagyon sokat rendelek ebayről és aliról is.
2014. júl. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!