Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gimibe milyen táskát vegyek?

Gimibe milyen táskát vegyek?

Figyelt kérdés

Hátizsák,válltáska,oldaltáska,vagy kézitáska(divattáska)?

Tudom,hogy a hátitáska lenne a legjobb, de arra vagyok kiváncsi hogy ezek közül melyik most a legtrendibb?

Linkeket is köszii!

15/L.



2014. aug. 1. 19:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
divattáska
2014. aug. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%
Nekem válltáskám lesz. Nagyon nagy úgyhogy egy csomó minden bele fog férni. Lehet nem bírja, olyan sokáig mint egy hátizsák, de nekem nagyon megtetszett. :) De amúgy úgy láttam a nyílt napon, hogy a legtöbb lánynak fekete válltáskája van. Szinte a fél sulinak. :)
2014. aug. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
60%
Persze a divattarska a legtrendibb de ami neked jo azt valaszt pl.en katonasuliba megyek megis ilyen divattarska szerusegem lesz persze nagyobb verzioban mert an azzal erzem jol magam
2014. aug. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
47%
Ha nagyon ,,menő" akarsz lenni, akkor Converse oldaltáska. Az én sulimban senkit nem érdekel, hogy kinek milyen az iskolatáskája, de a legtöbbeknek hátizsákjuk van. A legtöbb Nike, Puma, néha Budmil, nekem a Heavy Tools-ból van és teljesen meg vagyok vele elégedve:) 14/L
2014. aug. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
én most egy nike nagy fekete válltáskán gondolkozok. sok minden belefér,és nem megy szét egy fél év alatt mint mondjuk egy h&m-es táska
2014. aug. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
a hátitáska szerintem kicsit ciki gimibe nem? oldaltáskát nem akarok igazán, szüval marad a divattáska. És milyen vegyek abból? (hol hordjam kézen vagy vállon?)
2014. aug. 1. 19:20
 7/25 anonim ***** válasza:
51%

Dehogy ciki gimiben. Persze vannak kellemetlenebb darabok, de vannak szép, trendi, elegáns, swag és mindenféle hátitáskák.


[link]

2014. aug. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
nekem egy kis hétköznapi válltáskám van, sose viszek semmilyen cuccot szóval nagyon beleférek :D
2014. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

mikor voltam nyilt napon, akkor szinte majdnem mindenkinek kézitáskája, meg válltáskája volt.

De ezekbe belefér minden olyan könyv/cucc ami kell? És nagyon huzzná majd a kezem/vállam?

2014. aug. 1. 19:49
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt válltáskám egy évig, tavaly előtt. Tavaly is jó lett volna, de utáltam. Fájt tőle a hátam, mindig lecsúszott, a tartásom is rossz lett tőle, semmi nem fért el benne. a hátitáska jobb.
2014. aug. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!