Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gimibe milyen táskát vegyek?

Gimibe milyen táskát vegyek?

Figyelt kérdés

Hátizsák,válltáska,oldaltáska,vagy kézitáska(divattáska)?

Tudom,hogy a hátitáska lenne a legjobb, de arra vagyok kiváncsi hogy ezek közül melyik most a legtrendibb?

Linkeket is köszii!

15/L.



2014. aug. 1. 19:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Hát egészségügyi szempontból hordd bőröndben,mert a hátitáska hátra,a többi meg oldalra húz.Divat szempontból vegyes,az biztos,hogy hátitáskás 13+-os lányt rég láttam.Mifelénk a gimis lányok olyan kézitáskával járnak,amit lehet oldaltáskakánt is hordani.Vagy sima kézitáskával,a gólyák közül néhányan oldaltáskával.
2014. aug. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Nagyon buta vagy mar ne is haragudj:D ciki a hatitaska? Elegge elferdult gimibe jarhatsz😂 ha ugy akarsz jarni mint en es sajnos a tobbseg, akkor hordd csak a hulye divattaskadat😉 majd jo szar lesz a tartasod, minden nap fajni fog a hatad aztan majd nem tudod mitol:))) az meg a plane hogy azert akarsz olyat mert fel sulinak is olyan van😂😂😂 gratulalok. Ponthogy olyat kene ami nem tomeg es nincs a tobbi embernek nemhogy fel sulinak. En mar attol szarul erzem magam ha valakivel egyforma a ciponk/ruhank...
2016. aug. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

Elozo vagyok, tudom, hogy 2 eves kerdes de meglattam es nagyon felment az agyvizem😂 remelem azota mar belattad hogy nem tul egeszseges😉 egyebkent en is imadom a divattaskakat, de nem iskolaba! ponthogy ettol egeszsegtelen, minden nap nagy sulyt cipelsz csak az egyik oldaladon

Egyebkent a hatitaska sokak szerint sokkal "trendibb" mar (ahogy te fogalmaztal) mint az oldal/valltaskak

Arrol nem is beszelve hogy egeszsegesebb

Eastpak, Vans, Burton, Adidas Originals, csak hogy parat emlitsek a legTrendibbek kozul😉

2016. aug. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Sziasztok én most megyek közép suliba és nem tudom eldönteni milyen táskát vegyek tudnátok tippet adni?
2016. aug. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Az előzőnek: én most leszek tizedikes, kilencedikben egy Converse válltáskát hordtam, de három hét után megutáltam. Nagyon húzta a vallám, rossz lett a tartásom. Most vettem egy sima, fekete hátizsákot, mert tudom hogy úgyis rengeteg cuccom lesz. Majd tizenegyediktől fogok kisebb táskát hordani, mikor kevesebb órám lesz. Szóval mindenképp hátizsák!
2016. aug. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!