Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gimibe milyen táskát vegyek?

Gimibe milyen táskát vegyek?

Figyelt kérdés

Hátizsák,válltáska,oldaltáska,vagy kézitáska(divattáska)?

Tudom,hogy a hátitáska lenne a legjobb, de arra vagyok kiváncsi hogy ezek közül melyik most a legtrendibb?

Linkeket is köszii!

15/L.



2014. aug. 1. 19:06
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
82%
elég gagyi gimi az, ahol a hátitáska ciki
2014. aug. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
vegyél lekváros táskát mert az finom ,de háti táska párti vagyok mert azt lehet rugdosni ha ideges vagy stb
2014. aug. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

[link]

Es hátitáska, de divatos.

2014. aug. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
igen tudom, de hol lehet ilyen kapni?? És egyáltalán mennyit bír ki?
2014. aug. 2. 18:04
 15/25 anonim ***** válasza:
13ra válaszolva, claire's-ben nagyon sok van de az a baj hogy ilyen 5-10 ezer ft. de hátha van new yorkwer-ben. amúgy barátnőm a bécsi vásárba vett egyet télen és fél év alatt semmi baja nem lett,míg az enyém ugyanannyi idő alatt szétjött
2014. aug. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
szerintem egy ilyen táska csak arra jó, mint egy kézi táska vagy válltáska. Szóval, hogy beleteszel pénztárcád,telefonod,sminkszereket,üditöt stb.stb. nem iskolatáskaként :D Max 1-2 köny meg 1-2 füzet lenne jó, de az meg megoldhatatlan
2014. aug. 2. 21:53
 17/25 anonim ***** válasza:

Az ilyen nem sokat bír ki nagy terhelés alatt.

Nyílt napon én sem hátizsákkal mentem,mivel egy üveg víz és egy szendvics volt nálam. Volt oldaltáskám,de egy idő után nem bírták a vállaim,ezért hátizsákot hordok,mint a sulimba járok 80-90%-a.

2014. aug. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nekem eddig hátitáskám volt, de jövőre inkább válltáskát veszek. Persze, menő a "divattáska", de ezeket nem hat kiló könyv cipelésére tervezték, és eleg gyorsan tönkremennek. Az egyik barátnőm hat táskát használt el egy év alatt, mert mindegyik elszakadt.
2014. aug. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:

Én "divattáskát" hordok, de nem kézben, hanem vállon, abból is olyat, aminél ha kell, oldaltáskaként is lehessen hordani.

Egy évig bírta, sőt, még utána is tudtam volna hordani, csak a pánt részén egy kicsi megnyúlt az anyag és féltem, nehogy leszakadjon. Ajánlom, hogy nézz körül bőrdíszműves boltokban, ott nagyon jó strapabíró és nagy táskákat is lehet kapni.( volt, hogy vagy 8 könyv + még a füzetek is elfértek benne, viszont háziszákba úgy kellett belegyömöszölnöm ugyanazt a mennyiséget)

2014. aug. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
En is divattaskat hordok, en kenyelmesen beleferek. Mondjuk a mi termunkben van egy szekreny, ahol a konyveimet tartom (mivel mindig a jegyzeteimbol tanulok), de igy is magammal viszem az A4-es fuzeteimet, a reggelimet es az ebedemet ethordoban, es egy masfel literes asvanyvizet, es ezek melle szerintem a konyveim is belefernenek, csak nagyon nehezek, igy praktikusabb bent hagyni.
2014. aug. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!