Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki a hátitáska Gimiben?

Ciki a hátitáska Gimiben?

Figyelt kérdés

Most megyek gimnáziumban, mostanában mindenkinek már kézi vagy válltáskája van azaz un. divattáska, de itt gyk-n olvastam hogy aki megvette leis cserélte mert fájt a háta tőle nem fért bele semmi. stb...

Vennék én is ilyen,de leginkább hátitáskát,de azt valahogy cikinek érzem.

Vélemény? :/

15/L.



2014. aug. 1. 19:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
A (normális) gimikben ennél azért érettebb emberek vannak mint hogy ezért cikiznének:D Szerintem egyáltalán nem, egy eastpak tökéléletes, kényelmes még jól is néz ki, na emiatt 100 hogy nem fognak cikizni.
2014. aug. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

és ha én leszek egyedül az osztályban +-1-2 lány akinek hátitáskája lesz, azt már tényleg elég cikinek érezném ://

(3-4 olyan osztálytársam lesz,akik nincsenek túl messze a plázacica fajtától)

2014. aug. 1. 20:06
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem a táska ad eszet...

Bármilyen jó..

2014. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Mit számít hogy milyen van a többi lánynak? Meg igazából senkit sem érdekel hogy milyen a táskád. Na meg ha jól néz ki, vagy legalábbis jól tudod hordani nincs baj.
2014. aug. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
2014. aug. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
senkit nem érdekel, ha meg igen, akkor őket minősíti csak..
2014. aug. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki! :) Én is nyolcadikban elkezdtem hordani válltáskát, kb. májusban cseréltem le egy eastpak táskára, amit még régebben vettem. Sokkal könnyebb volt a hátamnak, a táska nem is volt nehéz, előtte a hátam, derekam fájt, és nehéznek is éreztem a táskát, bár egy idő után megszoktam. Most, hogy kilencedikes leszek, szintén hátizsákot fogok hordani. 15/L

Ja, amúgy nézz körül az eastpak táskák között, nagyon sok féle szín, minta létezik, és kényelmes is. :)

2014. aug. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 amira21 ***** válasza:
Szerintem nem ciki. De amúgy pl. nekem annyi könyvem volt 9. be hogy máshova nem is fért volna, így nem volt más választásom. Könyveket nem hagyhattunk a suliba, így mindennap cipelni kellett.. :))))
2014. aug. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
nekem nagyon tetszenek az eastpak táskák, de ilyeneket milyen boltokban lehet kapni? (nem pest)
2014. aug. 1. 20:40
 10/31 amira21 ***** válasza:
Szerintem nem ciki. De amúgy pl. nekem annyi könyvem volt 9. be hogy máshova nem is fért volna, így nem volt más választásom. Könyveket nem hagyhattunk a suliba, így mindennap cipelni kellett.. :))))
2014. aug. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!