Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki a hátitáska Gimiben?

Ciki a hátitáska Gimiben?

Figyelt kérdés

Most megyek gimnáziumban, mostanában mindenkinek már kézi vagy válltáskája van azaz un. divattáska, de itt gyk-n olvastam hogy aki megvette leis cserélte mert fájt a háta tőle nem fért bele semmi. stb...

Vennék én is ilyen,de leginkább hátitáskát,de azt valahogy cikinek érzem.

Vélemény? :/

15/L.



2014. aug. 1. 19:59
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
És ez a fajta táska mennyit bír ki?
2014. aug. 2. 17:10
 22/31 anonim ***** válasza:

[link]

az ilyen táskák nekem it tettszenek. Szeeintem gimibe nem kell olyan sokmindent hordani, mint altalanosba ugyhogy szerintem egy ilyen taska jo otlet lenne ;)

2014. aug. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Iskolában és munkahelyen is lesznek olyan rosszindulatú emberek akik találnak majd okot arra hogy valamivel cikizhessenek/bánthassanak. De nem kell felvenni a megjegyzéseiket.


Foglalkozz az egészségeddel, azzal hogy ne kapj gerincferdülést és ne szakadjon le naponta a vállad a sok cucctól. És legalább nem fogsz kinézni idétlenül ahogy a kis kézi utazótáskát a karodra akasztod és úgy mászkálsz:D

Nekem ilyenem van párducmintásban: [link]

Az Aldiban lehetett kapni xD Nagyon jól bírja, sok minden elfér benne és kényelmes hordani.

2014. aug. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
én azt olvastam ezekről a táskákról, hogy nem sokáig bírják! o.O Pedig nekem mindenképp ilyen kell és nem tudom lebeszélni magam róla!! :(((
2014. aug. 2. 20:57
 25/31 anonim válasza:
én is most megyek gimibe, nekem is háti táskám lesz, egyáltalán nem érzem cikinek, meg amúgy sem érdekel mások véleménye :D és nem is lenne kedvem egy kis kézitáskában vinni napi 8 db könyvet ;)
2014. aug. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
A sulimban 90% hátizsákot hord. Megnyugtatlak. Egyetem sem ciki.
2014. aug. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki..ha neked az a kényelmes akkor olyat vegyél. Amúgy ma már nagyon sok féle mintában és fazonban találsz szóval ez sem lehet akadály.
2014. aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi de nalunk az osztalyba/evfolyamba 95% -nak oldal/kezitaskaja van,es kb.5-6 ember az akinek hati es mind "nyomi"...boccs de ez a tapasztalaton...hatizsak alatt az altalanos sulis hatizsakokat ertem...a claire 's -esek jok de a tobbi nekem se tetszik
2014. aug. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Amúgy vitatkoznék hogy gimibe nem kell sok cucc, pont nem egy olyan év volt amikor ezer órám volt kb minden nap, még egyszer annyi hatalmas könyvvel... azért vittem kézitáskát csak mert nem volt hátitáskám. Én amúgy variálnám, lenne egy háti és kézitáskám is, háti a több könyves napokra és kézi amikor kevés dolog kell. Meg a ruha szerint is, nekem azért pl egy ballonkabáthoz csizmával nem passzolt a hátitáska XD De minden más kabátomhoz meg jó. Szóval nem, nem ciki, meg egy Eastpak táskával nem fognak tuti kigúnyolni:D Nekem volt egy sima feketém régebben, legalább 4-5 évig kibírta.:)
2014. aug. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
de az eastpak nagyon drágaaaaa :D
2014. aug. 5. 19:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!