Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki a hátitáska Gimiben?

Ciki a hátitáska Gimiben?

Figyelt kérdés

Most megyek gimnáziumban, mostanában mindenkinek már kézi vagy válltáskája van azaz un. divattáska, de itt gyk-n olvastam hogy aki megvette leis cserélte mert fájt a háta tőle nem fért bele semmi. stb...

Vennék én is ilyen,de leginkább hátitáskát,de azt valahogy cikinek érzem.

Vélemény? :/

15/L.



2014. aug. 1. 19:59
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
#7-es vagyok. Szerintem az ilyen deszkás boltokban tuti, gondolok itt mondjuk a Garage Store-ra. De amúgy rendelhetsz is. Én is most fogok rendelni, bár nem eastpakkot, de nagyon jó márka! :)
2014. aug. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Hátitáskából is lehet csinosat, csajosat kapni. Lényeg, hogy elférjenek benne a cuccaid.
2014. aug. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
utolsó, és pl linket tudnál küldeni?
2014. aug. 1. 21:38
 14/31 anonim ***** válasza:
15%

Nem ciki, és úgyis az a lényeg, hogy elférj benne, meg ne terheld meg a karodat/válladat. A kézitáskás "felnőttes akarok lenni" középsulis/gimis csajokat nem is értem. Nem divatbemutatóra mennek, hanem iskolába.

A hátitáskát meg tele tudod aggatni mindenféle bisz-basszal, ami tetszik: kulcstartókkal, szalagokkal, biztosítótűkkel, kitűzőkkel. Egy gagyi műbőr kézitáskán ezek elég hülyén néznének ki :D

2014. aug. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Szia, én is most megyek és nekem is hátizsákom lesz, és szerintem egyáltalán nem ciki, főleg ha egy menő darabot választasz (pl Eastpak, Walker, Converse).:) engem kiraz a hideg a kézitáskáktól, és jobban el is férnek a dolgok a hátizsákban :)
2014. aug. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem három évig volt hátizsákom, idén leszek végzős, és most váltok kézitáskára. :) A fő okom, hogy a hátizsákom már nem bírta a strapát, emellett a stílusom is változott, a ruháimhoz jobban illik egy nőiesebb darab. :)

Nem fog senki cikizni, nálunk az egyik legmenőbb lánynak van pont hátizsákja, nem is az a kifejezetten csinos darab, egyszerű fekete.

Nyugi, nem ezen fog múlni az életetek! :)

2014. aug. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Dehogy, én azzal nyomtam végig a gimit, és most egyetemre is ezt viszem. Pedig én haza se vittem a könyveimet, csak jobban tetszik a hátizsák. Mostanában amúgy divatba is jöttek.
2014. aug. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen divat hátizsákok, mondjuk kérdés, hogy ezek mennyire bírják a strapát. [link]

[link]

[link]

[link]

2014. aug. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen nekem nagyon tetszenek ezek a fajták, már nézegettem is, csak nem tudom hogy elférne benn minden, és egyáltalán hol lehet ilyent kapni.?
2014. aug. 2. 09:52
 20/31 anonim ***** válasza:

Claire'sben lehet sokfélét kapni, Bijou Brigitteben is, C&A-ban, New Yorkerben is láttam már. :)

Saját tapasztalat, hogy nem bírják olyan jól a strapát, mint pl. egy Converse hátizsák.

2014. aug. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!