Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mehetek ebbe a...

Szerintetek mehetek ebbe a leggingsbe suliba? Nem fognak megszolni a tanárok, vagy valami?

Figyelt kérdés
[link] ..igazából,nagyon tetszik ez a cicanaci es szeretném megrendelni,hozzá egy méregzold kb.combkozépig éro pólót vennék fel ..idén leszek nyolcadikos.

2014. aug. 19. 12:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk is ilyenben volt az egyik évfolyamtársam (akkor ő is 8.os volt) és valószínű, hogy lesznek olyanok, akik "úristen, nézd már mibe jött"özni fognak. Ha szigorúbbak, akkor lehet hogy megemlítik a tanárok, de arra nem kényszeríthetnek, hogy vedd le :D
2014. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Huu..koszi a valaszt :3 ...hát jo..kipróbálom :D szerintem is bizti lesznek olyanok akik majd csesztetnek de azokat le se szarom :'D ...csak kicsit a tanároktól paráztam mert azokkal amugy se vagyok olyan jóba :D Amm..megy a zold kéééz! :*
2014. aug. 19. 12:50
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz, a leggings nincs tiltva, az már más dolog hogy nevetséges a mintája miatt. De az sincs a szabályzatban talán, hogy tilos hülyét csinálni magadból.
2014. aug. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha normális sulid van, ahol nem szabják meg az öltözködést*, akkor mehetsz nyugodtan.


*Pl.: nálunk nem lehet sapkát hordani, valami amerikai szokás/vallás miatt.

2014. aug. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem hiszem h hulyet csinalnek magambol ..csak mas lenne mint a tobbi..de hat kinek a pap kinek a papné ;) de koszii a valaszt
2014. aug. 19. 13:51
 6/16 A kérdező kommentje:
Amm..itt lehet sapkát hirdani,csak órán ne kegyen rajtunk :p .. mivel ez nem egy vallásos suli,nagyon nincsenek ilyen szabályok,de mondjuk amikor hatodikosok vtunk akkor oszt.társam (fiú) leborotválta a fejét es csak kozepen vt egy vastagabb csik ahol kb 3mm haj vt,ondjuk azert elegge megszolta minden tanar,jol megszittak..de nem is ertem muert beszelek ennyit..lenyeg h nagyon koszi a valaszokat :3
2014. aug. 19. 13:55
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
El lehet benne menni, végül is 8.-os vagy, nem vészes, de én mégis hanyagolnám iskolába, mert nagyon feltűnő, inkább barátnőkkel délután akkor már.
2014. aug. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szerintem en is ink.hanyagolni fogom,de azert 1x ki szeretnem probalni :) ... mert vannak itt lányok akik tavaly vtak myolcadikosok es atlatazo leggingseket hordtak,hogy atlatszott a tangájuk..oket megse szolta meg senki :/ :) ;)
2014. aug. 19. 14:32
 9/16 A kérdező kommentje:
*Átlátszó
2014. aug. 19. 14:33
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
nagyon nagyon jó ez a nadrág nem sokan merik bevállalni szerintem bátran felveheted !!(nagyon nagy egyéniség lehetsz;))
2014. aug. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!