Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mehetek ebbe a...

Szerintetek mehetek ebbe a leggingsbe suliba? Nem fognak megszolni a tanárok, vagy valami?

Figyelt kérdés
[link] ..igazából,nagyon tetszik ez a cicanaci es szeretném megrendelni,hozzá egy méregzold kb.combkozépig éro pólót vennék fel ..idén leszek nyolcadikos.

2014. aug. 19. 12:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ochh..nagyon,nagyon koszii,ez nagyon jol esett, :3 <3 Orulok h vegre valakinek tetszik :* :)
2014. aug. 19. 15:02
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Menni biztosan mehetsz, maximum nem keltesz jó benyomást a tanáraidban.....legalábbis addig, amíg nem ismernek meg igazán, ha egyébként normális, kedves, okos lány vagy. A diákok közül meg sokan megszólhatnak érte, gáznak, rondának tarthatják, ezáltal antipatikussá válhatsz a szemükben, sokaknak meg pont, hogy nagyon bejönne és tök menőnek, igazi egyéniségnek tartanának.

Szóval ízlések és pofonok. Mindenesetre én suliba azért inkább hanyagolnám, nem igazán odavaló (pedig én is "kirívóbban" szoktam öltözködni, de ilyet nem vállalnék be). :)

2014. aug. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Tudod,igazad van,de akik szeretnek azok gondolom szeretni is fognak,nem valtozik a szeretetuk az altal h mit veszek fel,esakik meg nem szeretnek,azok nem is fognakmég,hogyha a világ legszebb leggigsét is venném fel..a tanárok meg tudják milyen vagyok,sose vtam aza visszahuzódó fajta,szval nem lesz ez nekik akkora meglepetés :D ..de nagyon erdekelt/erdekel h ti,hogy vélekedtek róla :)
2014. aug. 19. 15:08
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

NŐSTÉNY ÓRIÁS COSPLAY CICANACI QWQ KELL EGY ILYEN *O* HONNAN VAAAAAN?


Khm.


Vagyis szerintem jól néz ki, hordd bátran.

2014. aug. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Xdddd ...khmm..innen lehet rendelni: :) [link] kerul sokba :) 4,70€ vagyis 1449,35 forint :D khm..Amugy koszi :D :*
2014. aug. 21. 02:12
 16/16 A kérdező kommentje:
Vagyis *nem kerul sokba :D :)
2014. aug. 21. 02:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!