Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kulonc dolog lenne ha 9. -es...

Kulonc dolog lenne ha 9. -es evnyiton csakvrajtam lenne oltony? A lanyoknak tetszik/tetszene?

Figyelt kérdés
nyakkendő?

2014. aug. 30. 16:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

én is 9.-be megyek.

van öltönyöm, de szerintem csak egy fehér ingben + sötétebb farmerban megyek. utálom az öltönyt, ballagáson is rossz volt.. kicsit nagy lett, meg a buszon nem fogok öltönyben szórakozni. cipőnek sem veszem fel a fekete ünneplős cipőt, simán bemegyek a magasszárú DC-ben:D

2014. aug. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
enbholnap koltozok be.nem kell abba mennem ott fogom felvenni
2014. aug. 30. 17:39
 13/17 anonim ***** válasza:
Ebben nincs semmi különcség.Nem csak te öltözöl szerintem így fel.Az lenne a feltűnő ha úgy öltöznél fel,mint én anno!:D
2014. aug. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nálunk van pár fiú, aki öltönyben szokott jönni az ünnepségekre (mások csak sötét gatyát, fehér inget vesznek), így különösebben nem érdekelne, ha még egy ember abban jönne. Egyébként van, akin hülyén áll, és van, akihez illik. Szerintem attól függ a reakció, hogy milyen a személyiséged.
2014. aug. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
egoizmus nelkul.szerintem jol nezek ki zakoban.
2014. aug. 30. 22:16
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor vedd fel! Most őszintén, ki nem szarja le? Ha pedig tényleg jól áll, akkor jó választás. Amúgy nekem is az jött le, hogy a kilencedikesek komolyra fogják, míg az idősebbek már lazábban öltöznek fel, de a tanároknál mindenképp pluszpont, hogyha elegánsan jelensz meg. Szóval vedd fel. Higgy nekem, a kutyát sem fogja érdekelni. - egy középsulis lány :D
2014. aug. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
38%
Hát figyelj a mi évnyitónkon egységesen megszavaztuk, hogy mindenki rózsaszín latexban legyen, és nagyot vonatoztunk a suliudvaron, bár a mögöttebb álló Béci farka vastagabb volt mint a segglyukam kerülete és kicsit megrepedtem, de a Marcika sem panaszkodhat, jól beakasztottam neki. Aztán levágtuk az osztályfőnököt, az osztály fiúi és az igazgató úr megdugták, ahogy én is, csak nekem puncim is van, ezért vitatkoztunk picit hogy mi legyen velem, de cserébe engem is megdugott mind a 13 diák. A tetemet utána elástuk a tornaterem mellé a kisudvarra, a takarítónénik a mai napig locsolják a sírját, és visznek friss virágot mindig, s nem felejtik el Ili nénit, és az ő szűk punciját sohasem.
2015. márc. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!