Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az emo mikor megy ki a divatból?

Az emo mikor megy ki a divatból?

Figyelt kérdés
2008. aug. 8. 20:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
12%
Baszki én kurvára ön magam adom (imo csaj 15)
2008. aug. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
72%

Szeritem legkésőbb 18-20 éves kor körül. De legkésőbb a következő divathullám megjelenésekor:-)

Én annak idején metálos voltam, mert akkor az volt a menő. El sem tudtam képzelni, hogy valaha nem leszek az. Most meg el sem tudom képzelni, hogy valaha az voltam.

Egyébként ez a stílus szerintem még mindig jobb, mintha a csemete drogos bulikba járna már 15évesen. Vagy kiugrana az emeletről vlm popsztár miatt.... Vagy nem érdekelné semmi. Személyiség keresése, serdülőkor stb.

Most úgysem hiszitek el, de minden elmúlik nyomtalanul:-D

2008. aug. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló: te valószínűleg nem voltál metálos, csak megpróbáltál annak tűnni. A metál belül van, ha egyszer megfertőzött, sosem lehet kigyógyulni belőle. Az igazi metálos nem tud élni metál nélkül. Megbuggyan, mint szegény Varg a trondheimi börtönben. :P Hidd el, nekem, nem vagyok már tini... (bárcsak az lehetnék még egyszer). Időtlen idők óta metálos vagyok, és én már nem fogok belőle kinőni.

Nem kétlem azonban, hogy akik ma emósok, max. három éven belül kinőnek belőle. Hogy miért? Mert ez az egész divat, nem más. Egy kupac lázadó tinit látok, akik nincsenek tisztában sem a világgal, sem önmagukkal. Szerencsés esetben kb. 20 éves korukra rájönnek, hogy tévedtek, és a világ nem csak fekete és rózsaszín :P kockás, ahogy hitték.

2008. aug. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
6%

az elöttem szolonak nincs igaza.

Ismerek egy 25 éves fiut és egy 23 éves csajt és imosok még mindig .Valyon miért?Mert nem divatbol csinálják az egészet.

Pózereken tul pl vannak olyan emok akiknek ez télleg egy élet érzés

2008. aug. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
94%
Sokan vagy azért csinálják mert már annyi pénzük van h jó dolgukban nem tudják mit kezdjenek magukkal.. meg azt hiszik h ha követik a többieket mekkora nagy menőek lesznek.. meg ez az erőltetés, h jaj én emo vagyok haggyá békén blabla.. 10-15 évesen aztán qrvasok köze lehet ahhoz, hogy neki meg kell halnia.. tanulnia kéne és megalapozni a jövőjét, nem ilyen hülyeségeken rágódnia.. De akik meg szülők és meg engedik a gyerekeiknek, h nézzenek ki azoknak is csak gratulálni tudok.. látszik mennyire foglalkoznak velük.. -.-'
2008. aug. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
89%
Remélem minél előbb. Szánalmas ez az egész divat, mert most mindenki emonak mondja magát, amikor szart sem tudnak az életről. 10 év múlva meg már legszívesebben tagadnák, hogy valaha félre fésült hajjal járkáltak, meg hobbiként az ereiket vagdosták, mindenféle cuccal próbálták magukra hívni a figyelmet, hogy ők milyen szomorúak, aztán meg ha bármi jó dolog történt, sírva fakadtak. Egyszer majd csak kinövik. De egyelőre ezt az évet így kell leélnünk. Mindegy, kitartás. :D
2008. aug. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
43%
Úr Isten.Miket nem vágtok egymás fejéhez.Miért kell trágár szavakat egymáshoz dobálni?Én az emo-sokra azt mondanám, érdekesek, de lehet hogy nekik ez tök jó hogy kicsit másak.Mikor mi voltunk 15évesek, mi is ki akartunk tünni a közegből, és butaságokat csináltunk.Mire elérik a 30at, addigra el is felejtik mi volt az az imo, vagy emo.Csak türelem.
2008. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
95%
Hello everybody, látom benne vagytok a témába.. Az emo egy nagy hülyeség, semmi már, nem csodálkozom hogy mindenkit idegesit, de nem kell vele foglalkozni.. Emos pasi - egy festett szemü buzi aki rózsaszin cuccokat aggat magára, hogy minnél lányosabbnak tünjön, és közben nem veszi magát észre, hogy amikor végig megy az utcán mindenki rajta röhög... Emos csaj - egy kis hülye tini, aki azt hiszi hogy abból áll a világ, hogy ö is a Földön van... Szerintem hagyjátok abba ezt az ..emo vagyok.. dumát és szálljatok le a földre. Amig ti azt hiszitek, hogy ti szenveditek meg a világ kinját máshol óriási háborúkban több ezren halnak meg, ugyhogy nevetségesek vagytok drága emok!!!
2008. aug. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
95%

kétszer felvágni eret "nemdivatból" elég sz@r ügy, de akkor inkább egy lélekgyógyász kéne nem festettköröm meg hajvasaló!

Amúgy :


HÚZZANAK EL DOLGOZNI AZ EMOSOK!


majd meglátjuk ha elmennek melót keresni hova veszik fel őket olyan külsővel meg hozzáállással. Anyu pénzét elszórni nem művészet egyik divat képviselőjének sem!


Meg lehet próbálni 70 nettóból megélni. Ahol van lé ott jobban megbecsülhetnék, ahol meg nincs ott inkább be kéne segíteni valahogy a szülőknek ,nem eljátszani a szenvedőt, amikor mindenki előtt adott a lehetőség!

2008. aug. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondok: megnéznék szülőként egy emóst, vagy irodai dolgozóként. Ha pedig nem dolgozik irodában, akkor munkásemberként, szociális munkásként. Ha azt sem, akkor földművelőként. Ha meg egyik sem, akkor mi...?
2008. aug. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!