Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az emo mikor megy ki a divatból?

Az emo mikor megy ki a divatból?

Figyelt kérdés
2008. aug. 8. 20:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
91%
Remélem minél hamarabb...
2008. aug. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
az összes emo, saucy, scene meg fierce stb egy rakás szar, aki ennek nevezi magát, annak nincs egyénisége! Az emo amerikából indult, és ott teljesen más. Magyarországon valahogy divattá vált és rohadtul gáz!!!Énis az voltam,még a legeslegelején amikor volt kb 30 db ien ember MO-on de mióta minden 2.ember az xD viccessé vált és meggyűlöltem. shit
2009. jan. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

PL: Én emo vagyok .

Mégse vagyok hulla képű.

Mert mondjuk azok a k*rva divat pics.ák jobbak nem ?

Akiken szinte nincs ruha és megbas.zat.ják magukat mindenkivel.


aki ezt írta annak üzenem, h letöltő oldalakon több mint 1000 emogirl-es sz.ex.kép letölthető. vannak olyan képek, amelyek myvipről vannak.

2009. febr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
namegugye.. 20 év fölött nem nagyon divat az emoság. egyetemről kicsit ki is néznék az embert.
2009. febr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
már kiment...
2010. jún. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Én emo vagyok, és ez NEM DIVAT!!! Amúgy most már kevesen vagyunk... Ja és az nem magánügy, hogy hogyan öltözünk??? Én 10 évess korom óta vagyok emo, mégse mondta a muterom, hogy nem vehetem fel ezt vagy azt a ruhámat. Csak azt mondta, hogy fű de ronda, aztán ment is a dolgára... Amú

gy ez nem divat (ahogy már mondtam) és soha nem fog kimenni ez az életérsés, az emberekből... Amúgy én irodában fogok dolgozni, és jó munka az... Már voltam ott, és szerencsét hoztam a cégnek...:S

2010. aug. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

tudjuk a lelke mélyén minden második ember emos xD

de am kajak ezt érzi mindenki.

Az emo egy divat ... ne mondja nekem senki , hogy ö azért néz ki ugy ahogy kinéz mert szomoru ...

Mert az emo az emoracionális szóbol ered , és tudjuk az mit jelent,.

és már kiment :)

2010. aug. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
a sima emo már nagyon rég kiment a divatból, most a saucy és a scene emo a divat, de már a scene se annyira
2010. szept. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!