Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 15 vagyok. Imo (emo) lány...

15 vagyok. Imo (emo) lány vagyok. Lehet ezért nincs barátom?

Figyelt kérdés
2008. aug. 9. 16:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%

Hát... Lehet. Mert mindenkinek más a stílusa. Sokaknak az ilyen csajok jönnek be min te, másnak pedig más-más fajta. Szerintem ismerkedj! Nyáron, amikor jó az idő, vagy interneten. Lehet hogy akkor fogod megtalálni a nagy Ő-t.

Megéri a próbálkozás. Sok sikert!

2008. aug. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%
sztem legjobban az emos fiuknak jönnek be az emos lányok, de ha nekem ők nem tetszenek , akkor kicsit változtass magadon. vagy keress emos fiukat :)
2008. aug. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
51%
A fiatalka emo csajokról általában messziről látszik hogy divatból csinálják. Erőltetik ami nem áll jól nekik cseppet sem. Na meg sokan még mindig azt hiszik hogy a kezük vagdosása is hozzátartozik az emo stilushoz. Ha ilyen vagy nem csodálom ha nincs barátod...
2008. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Képzeld nem vagyok ilyen .

Nem vagyok pózer ,

ennyi

2008. aug. 10. 00:09
 5/29 anonim ***** válasza:
79%

Bocs,hogy eztmondom,de valamilyen szinten igaza van az előttem szólónak.

Ha valaki aztmondja,hogy "emo",mindenkinek a depresszív,érfelvágdosós,feketeszemceruzás,festett fekete hajú lányok és fiúk ugranak be,és nem egy olyan kép tárul eléjük,amivel netántán szimpatizálnának.Nem azért,mert te ilyen lennél...hanem csak ez ugrik be elsőre mindenkinek.

És akármennyire próbálnád valakinek megmagyarázni azt,hogy -bár én nem vagyok "emo",így nemtudom-maga az "emo" stílus nem ezekről szól,100 %-ban biztosan nem tudnád meggyőzni,mert mindenhol ezt lehet látni,amit leírtam,és mindenkinek ez jön le.

A másik...

Divat vagy nemdivat...nemszámít.DE!

Ahol én lakom,ami nagyváros,eléggé cikinek tartják az "emo"-kat,és nem csak itt,véleményem szerint.Mivel azt sugallják,hogy pl. az élet sz*r ésatöbbi.

Szóval a válaszom a kérdésedre:

Igen,nagy valószínűséggel.Az emo lányok bejönnek az emo fiúknak,de sajnos szerintem a más stílusú emberkéknek,és a z ilyen téren függetleneknek,ez nem jön be.:/

[sajátos vélemény,nem mondom azt,hogy így van mindenképp,le lehet pontozni.]

2008. aug. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
66%
18 eves vagyok es 4 eve emo. nem vagyok pozer ,es nekem van baratom. igaz hogy en kulfoldon elek.:)
2008. aug. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
79%
Volt egy ronda osztálytársam és azt mondtam neki h legyen emo mert akkor a többi emo szépnek látja majd, ezek összetartanak!!
2008. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
akik amiatt nem kedvelnek ,nem közelenek feléd mert emo vagy azok hülyék:D azér mer vki más mint ők..mind1.am a pasik a boldog lányokat szeretik akik mindig mosolyognak és jó velük lenni.nem tudom hogy ez mennyire függ össze az emosággal mer nem vagyok az..de igen lehet ez az oka.
2008. aug. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

istenem valaki írja már meg, hogy MI AZ AZ EMO??? Mert én is látom őket, hogy hogy néznek ki, meg az életszemlélet (az élet szar), de miért van ez?? Meg miért kell más nyelvet beszélni, mert már hallottam őket beszélgetni, de minden második szót értettem!csak, ha 5 sorben megírja valaki az emo lényegét már örülnék.


De a kérdezőnek a válasz! Mindegy, hogy hogy nézel ki! Ha nem jó a természeted vagy nincs egy szál humorod sem, akkor hordhatsz akár rizsporos parókát is, akkor sem fog szeretni egy srác sem!

2008. aug. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
27%
bazz én repper vagyok és tudom hogy a lányok nagytöbsége diszkós de hogy lehet emosnak lenni? ennyire fáj a világ?
2008. aug. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!