Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 15 vagyok. Imo (emo) lány...

15 vagyok. Imo (emo) lány vagyok. Lehet ezért nincs barátom?

Figyelt kérdés
2008. aug. 9. 16:32
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,


Bátor kérdés. Ha szembe mersz nézni ezzel - ajánlott, szembenézni mindig hasznos -, nagyon kevesen vannak, akiknek tetszik az emó stílus. A legtöbb ember röhög rajta. (Én is, csak nem vagyok köcsög. :) ) Ebből a nagyon kevésből nagyon kevés a fiú (mondjuk ez a lányokra is igaz lenne), és abból a nagyon kevésből nagyon kevés tisztaszívű annyira, hogy legyen értelme vele lenned.


Egyszerű statisztika, csak végig kell gondolnod. :) Az eredményt Rád bízom, nem mondom meg hogy mit gondolj.


És még valami, ami talán segít, mivel ma csak fiút nem találsz, holnap már munkát, holnapután értelmetlennek érzed az életed, és ez biztosan nem a helyes irány, gondolom én.

Csak nézz rá a kérdésre: "Imósként milyen szülő leszek, és mit mutatok majd a gyerekemnek? Imósként milyen esélyeim vannak munkát és megélhetést találni? Ha mások segítségére szorulnék, az milyen tükör lenne számomra?" Ezeket kérdezhetné persze másis: "Piercingesként, tetováltként......?" "Hogy fogok kinézni öregen és imósként?"


Érdemes ránézned arra a tényre, hogy az Imó és az Élet összeegyeztethetetlen. Egy imós hosszú távon egy kis szigeten élhetne meg, de ott sem, mert ott meg nincs kelléküzlet, és koszos lesz a fekete meg a fehér. Ha ezzel szembenézel és megkeresed a saját megoldásodat, valószínűleg pasid is nagyobb eséllyel lesz.


Az élet sokkal több, mint imósnak lenni, ezt soha ne felejtsd el. És a pillanat elszáll, soha nem tér vissza. Az elképesztően rövid, szinte mindenre szinte csak egy esélyed van. Alakítsd úgy, hogy elsőre jól sikerüljön, mert második esély nem lesz.


(Egyszer élünk! - mondta a buddhista, és kért egy regressziós hipnózist. :D )

2008. aug. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Mivel az EMO fiúk általában buzeránsok, a hetero EMO lányoknak szar ügyük van :) Javaslom, szedj fel egy csajszit :)
2008. aug. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Csak annyit hogy nem minden emo boy meleg ,söt nagyon kevés.

Ezt csak hiszik az emberek.

Biztos te is aza fajta vagy aki ok és indok nélkűl itél el embereket .ennyi =)

2008. aug. 13. 21:25
 14/29 anonim válasza:
hello én 14 vagyok 1 évig voltam imos és addig nekem sem volt pasim előtte volt és ahogy "kiszálltam" ebből az életstilusból és inkább próbáltam dögösen öltözni vidám szinekkel 2hónap után összejöttem egy pasival...szal azt ajánlom hogy vagy felejtsd el az imosságot vagy imosként is öltözhetsz dögösen
2008. aug. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:

Megmondom őszintén a véleményem: szerintem nincs olyan, hogy egy emo nem pózer....ezt a maszlagot nem veszembe! Nincs olyan ember aki 15 évesen annyira átérezze a fáj a világ stílust...van családod? vannak emberek akikkel beszélgethetsz? gondolom igen...akkor meg?felejtsd el az emo-t, ez nem olyan dolog amit egy gyerek megérthet! és hidd el nem rosszat akarok neked!persze tudom, ezzel nem foglak megváltoztatni. de elmesélek egy történetet: egy barátnőm, aki emos volt 22 évesen...nagyon komolyan többsször próbált öngyilkosságot elkövetni... azóta megváltozott, (sokan és sokat segítettünk neki) és azóta láss csodát van férje, akivel nagyon boldog és megajándékozott engem az első keresztlányommal (nem soká lesz 1 éves) és őszintén örül hogy abba hagyta az emo dolgot...te ne akarj ilyen lenni, te addig szálj ki ebből amíg az a legnagyob problémád, hogy nincs pasid....


és hogy télleg vmit mondjak a kérdésel kapcsolatba: megkérdeztem egy pár 16 éves ismerősömet: és közölték, hogy nincs az a pénz, hogy egy emossal járjanak, sajnálom...

2008. aug. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
SZTEM EZÉRT NINCS BARÁTOD XD :D
2008. aug. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
Nem feltétlen igaz!Én nem vagyok EMO mégis bejönnek az EMO csajok! Majd lesz pasid!Egyszerűen eddig nem jött össze.
2008. szept. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
lehet azért nincs barátod,hisz manapság már nagyon sokan tévhitben élnek,és nem csak a lányok,hanem a fiúk is,és ezért valszeg azthiszik,hogy vágod az ereidet és stb stb...
2008. nov. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:

"Kedves Kérdező,


Bátor kérdés. Ha szembe mersz nézni ezzel - ajánlott, szembenézni mindig hasznos -, nagyon kevesen vannak, akiknek tetszik az e........" nem igazán értek veled egyet,mert szerintem a stilusnak nincs köze ahhoz,hogy tudsz-e munkát szerezni vagy sem,ez az egy,a kettő pedig az,hogy valakinek az emo jelenti az életét,mellesleg ez nem is hülyeség,hisz mi van az emoban,ami miatt szégyelnénk ezt a stilust?semmi...hisz érzelmekről van szó,és nem embertelen,rossz dolgokról..ha már megvan az érettségid,nyelvvizsgád,tudásod,tehetséged és talán még diplomád is,ja meg persze normális,kedves egyéniséged,könnyen szerezhetsz munkát,persze ha van szerencséd,hisz sokszor nem kegyelmez nekünk a sors..én is emo vagyok,az is leszek mindörökké,talán már 40évesen nem fogok úgy öltözni és sminkelni magam mint egy emo ( :P ),de érzésileg az maradok,és ha lesz gyerekem( de nem lesz mert nem akarokXDde ez lényegtelen mert tegyük fel,hogy lesz) akkor nem szégyelném magam,hogy "jézus,milyen anya vagyok,hogy én ezt a stilust követem/követtem,vajon most mit gondol a gyerekem?" elmagyaráznám a gyerekemnek,hogy miről szól ez az egész(persze csak ha érdekli a dologxP) és ha ő is értelmes emberi lényként született,akkor megért engem,jobbik esetben....rosszabbik esetben nem érti meg(márpedig nem értem mit nem lehet ezen érteni)..

2008. nov. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
Igaz én nem vok 15, de régebben én is emo voltam és akkor mindeggyik fiú utált amióta nem vagyok emo azóta már kezdenek hozzám-hozzám szólni.Nem akarom azt mondani hogy változz meg, de lehet hogyha egy kicsit változtatnál akkor lehet, hogy máris lenne pasid! A barátnőidtől is kérj ez esetben segítséget mert lehet hogy ők is sokat segítenek! Nem akarlak megsérteni de ha jól tudom az emo és az imo nem ugyan az!
2008. nov. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!