Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet fiúknak számára...

Gyuribacsika kérdése:

Hol lehet fiúknak számára normális gatyát kapni, venni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a Tescóba vettem és olyan fura szabású mind, csípőgatyaszerű vagy nem tudom hogy nevezik.Kicsi az üllepe, szoros, szűk a szára, és az ülleptől, ahol a szár kezdődik olyan fura az is szűkös. Hol lehet valami kényelmes normál gatyát venni relatíve olcsóbban?

2014. okt. 25. 13:30
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
C&A-ban, H&M-ben nézd meg :)
2014. okt. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Ebben legalabb le tudsz ulni,nem ugy mint a szerinted kenyelmesekbe amikbe nincs gumirozas ugy mint a szukekbe ill telen nem kuszik fel a seggedig a hideg..
2014. okt. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:

Ez is igaz :)

A középső például nagyon jól néz ki:

[link]


Ez meg pláne:

[link]


Ha egy pasinak jó lába van, egyáltalán nem néz ki rajta hülyén a szűk nadrág, sőt, inkább rohadt jól.


Viszont ha valaki ilyen "virgácsokkal" rendelkezik:

[link]

...akkor inkább hanyagolja.

2014. okt. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Konkrétan ilyenre gondoltam :

[link]

2014. nov. 7. 19:51
 5/38 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom. Az első, hogy fázni fogsz benne. A másik, hogy baromi komolytalan. Egy 12 éves szintje. Gondolom olyan 14-20 közötti lehetsz, ennyi idősen illik, és érdemes is egy kis komolyságot belevinni az öltözködésedbe :)
2014. nov. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Te vagy az előző hozzászóló ? Akkor tudsz linkelni néhány komolyabbat az előzőeken kívül? Olyat amit pl. sima szabadidőcipőhöz vagy sportcipőhöz is fellehet venni 20 évesen mondjuk ? Mert az előzőek olyan igazán szűk szárúak alul felül ránézésre, nem tudom mennyire kényelmes, mindenesetre olyan igazi elegánsnak tűnnek pláne azzal a fekete bőr cipővel, amit én nem szoktam hordani.
2014. nov. 8. 10:46
 7/38 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a második, amit linkeltem már tényleg nagyon szűk, és lehet, hogy nem mindenkinek olyan kényelmes. Viszont az, amit elsőnek, egyáltalán nem tapad rá az emberre.

[link]

(középső)

Sőt, az aljánál, a térdénél, és fölöl sem szűk. Ez csőnadrág, nem szűk nadrág. Ha jó lábad van, akkor nyugodtan megpróbálhatnál egy ilyet, szerintem nem lesz rossz érzés, vagy kényelmetlen, és nagyon jól mutat.

De ha akarod linkelek elegáns szövetnadrágot, vagy egyenesszárú farmert is:


[link]


[link]


[link]


[link]


Remélem tetszik valamelyik :) De be is írhatod a googlebe, hogy "male trousers", vagy "male jeans", és akkor kiad egy csomót.

2014. nov. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Te lány vagy amúgy, jól érzem ? Mennyi idős, megkérdezhetem ? Mert akkor női szemmel tudsz nézelődni az jó, amúgy az mennyire csúnya viselet mikor hosszú a nadrág szára és felvarrás helyett 2-szer feltűrik, mint azt hiszem az utolsó előtti linkeden is? Hol lehet ezeket vásárolni konkrétan és milyen árban szoktak lenni ? Hát fogalmam sincs mit takar a ,,jó láb" férfiak esetében.Amúgy én vékonyka, sovány vagyok, tehát nem tudom menyire állna nekem jól egy még jobban soványságot sugalló szűk nadrág ? Írj bátran.
2014. nov. 8. 12:46
 9/38 anonim ***** válasza:

Ha vékony lábad van, akkor szerintem az 1. és az utolsó nadrág állna neked jól. Az, hogy fel van tűrve, egyáltalán nem ronda, csak akkor ha Air Maxet vesznek fel hozzá. Na, akkor visszataszító, de úgy, ahogy a képen lévő pasas viseli, jól néz ki.

A jó láb alatt szerintem mindenki ugyanazt érti: izmos, formás.

Egyébként 16 éves vagyok, de sokan mondták már, és én is úgy gondolom, hogy jóval fejlettebb az ízlésem, mint a többi korombeli lánynak. Valamennyivel a gondolkodásom is.

Szerintem a C&A-ban, és a H&M-ben lehet ilyesmi nadrágokat kapni, mint ahogy először írtam. Szerintem menj el, és nézd végig türelmesen a boltokat, hátha kifogsz valamit jó áron, ami tetszik, jól áll, és szívesen viseled :)

2014. nov. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Na akkor kezdjük az elején :) Mi az a Air Max ? Tehát az első linkelt képen a középső nadrágra gondolsz, és annak a nadrágnak konkrétan mi a megnevezése? Milyen nadrág a neve ? Hogy keressem ?

Az utolsó link nekem nem tetszik, túl elegáns, olyan ünneplős és még a sportcipő vagy szabadidő cipő sem illik hozzá.

Az már nehezebb kérdés, hogy megítéljem saját magamnak, hogy éppen jól áll-e egy nadrág.

Aztán ami még engem zavar, hogy ha egy ilyen kicsi üllepű nadrágot felveszek, mint amit én egyetlen egyet linkeltem is, amire mondtad hogy 12 évesek szintje, az zavar mindig, hogy ha egy icipicit hosszabb a pulóver amit felveszek hozzá, olyan bénán és rosszul néz ki, hogy teljesen eltakarja a nadrág lágyék-ágyék részét, és rögtön hirtelen csak a combok bukkannak elő alóla vagyis rögtön csak a szárak látszanak átmenet nélkül.Ha érted mire gondolok.Olyan furcsa vagy csak nekem lenne ez furcsa ? Persze ugyanez a helyzet egy hosszabb kabátnál is.

2014. nov. 9. 17:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!