Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem lenne fura, ha ilyen...

Nem lenne fura, ha ilyen gyorsan stílust "váltanék"? (rockerek válaszát várom! )

Figyelt kérdés

Már régóta egyik kedvenc zenéim közé tartozik a rock, de eddig egyáltalán nem mutattam ki, nem öltöztem bandás pólókban, nem volt acélbetétes bakancsom. Most lehetőségem nyílt arra, hogy elmenjek egy rock üzletbe. Nagyon sok pénzt gyűjtöttem erre az alkalomra, és nem csak egy-pár zenekaros pólót vennék, hanem úgy mond egy egész ruhatárnyit.


Nem is ott kezdődik a baj, hogy mit szolnának az ismerőseim amikor hazamegyek. Hanem ott, hogy van körülöttem pár rocker. Eddig nem hangoztattam feléjük, hogy nekem is azonos az ízlésem, szóval nem "divatrocker"-eznének le?



2014. dec. 29. 10:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Amíg ennyire érdekel és aggaszt mások véleménye, addig ne költs el egy vagyont olyan ruhákra, amiket lehet, nem is mersz majd hordani.


Amúgy de, fura lenne. Vegyél egy-két darabot, aztán ha jól érzed magad bennük, érdemes többe is beruházni.

2014. dec. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ha neked tetszik ez a stílus, akkor nyugodtan öltözködj így

de attól hogy rock zenét hallgatsz, még lehet bármilyen a stílusod

ha ez tetszik, ne érdekeljen más véleménye :)

esetleg ne válts rögtön drasztikusan, kezdetnek elég pár zenekaros póló

2014. dec. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
értem én, de többször nem lesz alkalmam ilyen cuccokat venni az a baj...
2014. dec. 29. 10:55
 4/14 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok :)

Kiegészítőkkel kezdtem (szegecses karkötő,gyűrűk,most veszek oldalláncot),egyre többet veszek fel sötétebb ruhákat :)

Nekem annyival könnyebb,hogy most megyek új suliba ahol már ezzel a stílussal kezdhetek.Mondjuk most sem nagyon érdekel hogy mit gondolnak rólam,a közeli barátaim tudják hogy metált és rockot hallgatok és biztatnak hogy vállaljam fel :)

Hajrá!

2014. dec. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ja utolsó vagyok,szerintem is fura lenne,kezdj te is apránként!

L

2014. dec. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Én a helyedben nem hordanék zenekaros pólókat,meg hasonlókat,mert eléggé majmolás az is.Inkább öltözz egyedien,tudsz anélkül is rockos stílust kialakítani!
2014. dec. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, ha ennyire aggaszt mások véleménye, akkor lehet, mégsem neked való a stílus. Nekem inkább az a fura, hogy mi a bánatért nem kommunikáltál a többi rockerrel. Biztos fura lenne, ha az eddig szende leányka/legényke (a megfelelő aláhúzandó) beállítana tetőtől talpig feketében, bandás pólóban és annyi szegecsben, hogy 5 méterre tőle beriaszt a fémérzékelő. Az viszont előbb-utóbb úgyis kiderül, hogy tényleg szereted a rockot vagy csak divatozol.


Másrészt nem minden überfasza, ami rokkerbótbó' kijön. Sajnos sok gagyival és barokkosan túlárazott cuccal lehet találkozni. Ebből három dolog következik:

1. Előtte nem árt egy price check

2. Nagyon nézd meg mit veszel!

3. Kínaikból, turkálókból, plázás leárazásokból, alternatív boltokból is k..vajó rocker cuccokat lehet összeszedni.

Szóval erre a "többször nem lesz alkalmam ilyen cuccokat venni" dologra nem kellene ennyire rágörcsölnöd :)

2014. dec. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
A zenekaros póló az annyira 90-es évek..
2014. dec. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
a 90es évek menő épp
2014. dec. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"A zenekaros póló az annyira 90-es évek.." ezen besírtam :))

a többieknek köszönöm. megfontolom a dolgot.

2014. dec. 29. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!