Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem lenne fura, ha ilyen...

Nem lenne fura, ha ilyen gyorsan stílust "váltanék"? (rockerek válaszát várom! )

Figyelt kérdés

Már régóta egyik kedvenc zenéim közé tartozik a rock, de eddig egyáltalán nem mutattam ki, nem öltöztem bandás pólókban, nem volt acélbetétes bakancsom. Most lehetőségem nyílt arra, hogy elmenjek egy rock üzletbe. Nagyon sok pénzt gyűjtöttem erre az alkalomra, és nem csak egy-pár zenekaros pólót vennék, hanem úgy mond egy egész ruhatárnyit.


Nem is ott kezdődik a baj, hogy mit szolnának az ismerőseim amikor hazamegyek. Hanem ott, hogy van körülöttem pár rocker. Eddig nem hangoztattam feléjük, hogy nekem is azonos az ízlésem, szóval nem "divatrocker"-eznének le?



2014. dec. 29. 10:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ahogy látom lány vagy, miért akarsz zenekaros pólókban járni? Nem túl előnyös egy csajnak sem. Mert rock üzletekben általában csak ezeket a férfi szabásúakat lehet kapni, ami elég bénán néz ki egy lányon.

Rockerként inkább öltözz nőies rocker cuccokba, ne bandákat reklámozz magadon. Sokaknak ellenszenves is lehetsz miatta, arra számíts. Főleg ha ilyen manapság divatos rockot hallgatsz, aminek alig van köze a rockhoz már...

Egyébként interneten olcsóbban lehet ruhákat rendelni mint boltokban megvenni.

2014. dec. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
bandás pólókat csak akkor veszek, ha női is van belőle. én nem is akarom, hogy "rockerségem" kimerüljön néhány bandás pólóban. nagyon tetszenek a bőr karkötők, csipkés blúzok, fekete bőr szoknyák, stb.
2014. dec. 30. 10:04
 13/14 anonim ***** válasza:
"Sokaknak ellenszenves is lehetsz miatta, arra számíts." A legutóbbi metálos rendezvényen ahol voltam, volt pár lány bandás pólókba is. Ahogy a zenére mozogtak, meg ahogy kinéztek.. ááhh, sokkal szexibb volt mint az átlagos tinirib ancok kur vás felszerelése. :D Arról nem is beszélve, ezzel már előre "reklámozod" az ízlésed, így már plusszal indulhatsz mondjuk egy rocker fiúnál.
2014. dec. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nos, utolsó, én is erre gondoltam :D
2014. dec. 30. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!