Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Legjobb öltözék farsangi bulira?

Legjobb öltözék farsangi bulira?

Figyelt kérdés

Szombaton lesz a volt iskolámban farsang és szeretnénk egyik barátnőmmel elmenni.Viszont a bulira nem tudom milyen öltözék lenne a megfelelő. Nem akarok ilyen csili-vili cuccot mg semmi extrát de mégis térjen el a hétköznapitól. koromhoz megfelelő ruha lenne a legjobb.Arra is gondoltam hogy egy póló és alá nyakkendő így kilátszik a csomó meg egy kis rész+ csőgatya meg tornacipő de ez nem túl béna összeállítás? Linket is tehettek be.

Előre is köszi. 13/L


2010. febr. 8. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyél te Calambo felesége! :D vagy egyszerűen nyuszilány :D am a 2.-at azt komolyan mondtam:D
2010. febr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy nem beöltözés? Akk bocs, jó lesz az amit mondtál:D
2010. febr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi-köszi. De itt discora gondoltam.^^
2010. febr. 8. 17:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem béna. Nekem amúgy se jön be, hogy buliba körömcipőbe, csillogó cuccokba.. Jobb a változatosság ;)
2010. febr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Huhh. köszi^^ Amúgy még ötleteket várok*-*
2010. febr. 8. 18:04
 6/9 A kérdező kommentje:
Megállt a forgalom?? =D
2010. febr. 8. 18:23
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

A póló+nyakkendő nagyon jó ötlet:) Én viszont idegbajt kapok a csőnadrág+tornacsuka összeállítástól, mindenkin ezt látom, nagyon tucat, és szerintem ronda is. Az viszont tök jó, hogy nem akarsz beállni a sok ribi mellé a sorba:):) Szóval én a helyedben ezeket venném fel: sima, egyeneszárú nadrág, akár terepmintás is (nagyon vagány lenne egy hozzá illő pólóval+nyakkendővel) és ehez pl. megy a sima fekete tornacsuka fehér fűzővel. Vagy egy sima fekete sportcipő is jó hozzá.

Szóval a tornacsuka mehet, de szerintem hanyagold a csőnacit, nem láttam még olyan emberkét (se lányt, se fiút) akinek ez jól állt volna.

18/L

2010. febr. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És egy magassarkú, csőnadrág, egyszerű felső?
2010. febr. 9. 14:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, fogd vissza magad!!

Attól, hogy te a sportosabb csoportba tartozol, egy csinos lány, aki farsangra nyuszilánynak öltözik, nem ribi!!!


18L

2010. febr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!