Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek? Anya...

Mi a véleményetek? Anya vagyok és nyáron szeretnék tangás bikinit venni. Elitélendő, hogy épp homokozok a strandon a gyerekemmel és ez van rajtam?

Figyelt kérdés
Amúgy nincs súlyfeleslegem,futni járok. Tehát lekopognám jól állna.
2010. febr. 16. 13:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
sztem anyukaként már nem kéne a tanga...
2010. febr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem attól függ, hogy anyuka vagy vagy nem, ha jó az alvázad nyugodtan használd.
2010. febr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem elítélendő, igaz én 19 évesen gyerek nélkül:)csak féltangás fürdőrucit veszek, aminek oldalt vastagabb a bugyi része, viszont átmegy tangába.

Nem tudom milyenre gondoltál, te is csak ilyenre, vagy amiből ténylegesen ki van az egész feneked.

2010. febr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a tanga nyilvanos helyen kozonseges, barki viseli. En is 1 gyermekes fiatal (24) anya vagyok, fitness edzo,jo alakom van es nem vagyok konzervativ,de a tanga szerintem nem valo strandra.
2010. febr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem sem kellene felvenned, nem azért, mert anyuka vagy, hanem mert ízléstelen magamutogatás. Az ilyesmit hagyd meg a párodnak szerintem.
2010. febr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
És itt vannak a másik oldal képviselői is. Nekik is megköszönöm a véleményüket. Természetesen nem a 3 madzag kombinációjára gondoltam,hanem arra amit a 19 éves lány írt. Amaz már amúgy is kiment a divatból. A magamutogatásról pedig, nem vagyok az a szolíd fazon,de ne is képzeljetek el r.binek. Szeretem azokat a ruhákat,melyek nagyon nőcisek. Nem bírnék felvenni pasis koptatott,laza ülepű farmert,övtáskával...
2010. febr. 18. 09:51
 17/18 anonim válasza:

én nekem nagyon bejönnek a tangás anyukák... ma is láttam 1-et a balcsin, hmm nagyon jó volt , :)


hordd csak

2010. jún. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm utsó!
2010. júl. 15. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!