Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan, aki a legnagyobb...

Van olyan, aki a legnagyobb kánikulában is vesz harisnyanadrágot a szoknyához és a ruhához?

Figyelt kérdés
2015. márc. 26. 08:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Kerdezo!

Aki azt kerdezte telen,hogy nadrag ala veszek harisnyat az eleg?

Persze vekonyra gondolt ,es azt a valaszt kapta,hogy az nem melegit...

Na en most ezek az emberek helyett valaszolok...

Ez vonatkozik a nyari viselethez is!

2015. márc. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem muszály komressziosat!! Néha elég meleg!! 38ff
2015. márc. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Combfixet igen, szerencsére vannak olyanjaim amiket egész fel lehet húzni, így rövidebb szoknya alól se villan ki a csipke része. 8den-est, ez simán el lehet viselni, és szép fényt ad a lábaimnak. Eleinte csak munka miatt viseltem, irodában elvárás, de megszoktam, és most már minden napos viselet ha szoknyát vagy ruhát veszek fel.
2015. márc. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100 denes harisnyanadrágot hordasz melegben?? Azzal egyetértek, hogy vannak szoknyák, huhák, alkalmak, munkahelyek ahol nem lehet mezítláb mutatkozni, és én is hordok, júliusban is, de nem 100 deneset, mert az téli. Nyáron 8-15-20 denest kell venni.
2015. márc. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!