Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pár napja vettem egy drága...

Pár napja vettem egy drága sportcipőt (NIKE Air Max), amit akkor nagyon kényelmesnek találtam. De amióta hordom eléggé szorít és nem tudom mit lehetne vele kezdeni. Van rá valami mód, hogy bővítsem? Leginkább oldalt szorít.

Figyelt kérdés

2015. ápr. 16. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
oldalt? akkor biztos túl széles a lábfejed. ne vagy véletlen túlsúlyos?
2015. ápr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az elég ritka, hogy lábfejre hízik valaki. A páromnak tök csontos a lába, mégis olyan széles, hogy alig talál cipőt rá.


Kérdező, próbáld rövid ideig hordani minden nap, elvileg a jó minőségű cipő kicsit tud tágulni.

2015. ápr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Előző, szerintem ez csak a bőrcipőkre vonatkozik....


Fűzd lazábbra, vagy ha lehet cseréltesd nagyobbra/másra.

2015. ápr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
széles a lábfejed....vidd el cipészhez,az felfogja tenni sámfára vagy mire és tágítani fogja neked kb 1nap alatt kész van...
2015. ápr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát egy sok tízezres NIKE cipőnek illenék bőrből lenni, nem???
2015. ápr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5.

Szerintem nem, mert ezeket sportoláshoz tervezték, futásra, ugrálásra. Hogy jól tartsa a lábat, és a szintetikus, minőségi anyagok jobbak ilyen célokra, mint a bőr.


Egész napos viseletre a valódi bőr a jó választás, ezt én is osztom.

2015. ápr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6:


[link]


itt a legtöbbnél szerepel: felsőrész anyaga bőr. Talpa szintetikus.

Gyanús lenne nekem, ha szintetikus lenne. Vannak a bőrt kenterbe verő szintetikus túrabakancsok pl. de azok nem NIKE árkategóriában, hanem annak sokszorosában érhetők el. A PUMA edzőcipők is jellemzően bőrből vannak.

2015. ápr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat. Már megkérdeztem egy cipészt is aki a tágítást nem vállalta, mert mit tom én milyen anyag van a tetején és fél, hogy akkor elszakadna. Meg akkor buknám a garanciát ami van rajta. De igyekszem kicsit tágítani a kitöméses módszerrel.
2015. ápr. 17. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!