Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy emo-nak hogy kell kinéznie?

Egy emo-nak hogy kell kinéznie?

Figyelt kérdés
légyszi adjatok tippeket, vagy weboldalakat, ami segít nekem emo-vá válni(lány)
2008. aug. 28. 12:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
szerintem ne akarj emo lenni. főleg ne pózer. mert ha magyarázat kell hozzá, az vagy...
2008. aug. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha azt sem tudod hogy kell kinézniük akkor minek akarsz olyan lenni? Szánalmas...
2008. aug. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Fesd be feketére a hajad, lógjon a szemedbe. A szádat fesd ki fekete rúzzsal, a szemedet is feketével. Vegyél fel idétlen ruhákat, amiben látszódik az anorexiás lábad. Ja és 1-2 érvágás sem árt. Az emók ilyenek.
2008. aug. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem is olyanok, na jó többségük..de egy kicsit nem ártana emosabbnak kinéznem,(szerintem tök cukik) mind1 majd még érdeklődök, máshol
2008. aug. 28. 13:42
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
jaj istenem... van akinek cuki, van aki tényleg cuki ugy mert olyan az egyénisége.. de neked ha azt sem tudod h kell kinéznie... akkor neked baromira nem állna jol szerintem az emos cucc... de hát... majd téged fognak szivatni h egyik nap ilyen voltál most meg ilyen kis emos lettél... divatból nemtudom minek öltöznél így... ilyenek a divatrockerek is.. aztse tudják mijaz, h rock, csak a mostani kis befutott akármiket hallgatják, de h meghallgassanak egy jó kis AC/DC-t vagy vmi komolyabb zenét az már nekik égő... na ennyi a véleményem. legyél csak emos szivem...
2008. aug. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
pff tudom h hogy néznek ki azéééért annyira hülye nem vagyok..dehát kérdezni kellett valamit..:P
2008. aug. 28. 15:02
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor előtte tán fogalmazd meg a kérdést, és tényleg divatból tök felesleges "emóznod",mert azok akik olyanok nem fogják értékelni, hogy divatból vagy az, aki meg nem olyan az eleve lefog nézni. Ne csodálkozz ha mindenki csak elhúzodik majd mellőled, de Te érzed, csináld csak, majd jól kiröhögnek :)
2008. aug. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
jól van jól va..már lebeszéltetek róla:) xD am tényleg nem akarok az lenni, csak tetszik és kész:)
2008. aug. 28. 16:55
 9/13 paris hilton ***** válasza:
100%
Úgy,hogy maszk nélkül bevegyenek egy horrorfilmbe.
2008. aug. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan emberek akiknek tetszik a külső ezért úgy öltözködnek, de nem pózerek, mert önmagában egyáltalán nem szeretik az emot, csak a divat tetszik nekik. Egyébként tök egyszerű, csak nézz meg pár képet emokról és azonnal kapsz tippeket. Fekete haj, rohadt egyenesre vasald ki, füst szemek, sötét száj a ruha meg tök változó.
2008. aug. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!