Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elég sokan megnéztek ma a...

Elég sokan megnéztek ma a városban, nagyon fura ez a ruha (F/29)?

Figyelt kérdés
[link]
2015. máj. 18. 01:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

A szőrtelen lábat el tudom fogadni, nincs vele semmi problémám, még meg is tudom érteni, de az a nadrág... szörnyű. Nem kell annyira mutogatni a lábaidat, a fiúk amúgy sem ilyen hordanak :D eléggé meleg hajlamokra utal

Persze egy lányon simán elfogadnám :) főleg, ha szép a lába.

2015. máj. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

csinaltal mar kerdest arrol hogy felveheted-e, akkor megmondta mindenki, hogy nem, hacsak nem akarod, hogy total buzanak nezzenek.


akkor megis mit csodalkozol?

2015. máj. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Mert primitív bunkók az emberek nagy része s látszik a hsz-ból is. De el kell fogadni, ha neked így jó, hidd el sokakat meg nem érdekel! Én ettől sokkal kirívóbban öltözök,szerintem nem ciki se a szőrtelen láb, sem a rövidnadrágod.
2015. máj. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ez a gatya, vagány. Nyugodtan hordhatod, nincs vele semmi baj. Én is hordok hasonlóakat, azok is csak pár centivel hosszabbak, max combközépig érnek. Viszont teljesen feszülősek a combomon is, és a fenekemen is. :) A tiednél sokkal szűkebb, és feszülősebb fazonúakat szeretek. :) Pólóból is feszülőseket hordok, az jobban illik a feszülős sorthoz. És én is szőrtelenítem a lábam teljesen csupaszra. :)
2015. máj. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
13-as, en csak segiteni akartam, hogy ne egesse magat a szerencsetlen, ha mar 29 evesen (??) kepes pcsagatyat felvenni. de a hozzad hasonlo csicska szroknak legszivesebben a pofajaba taposnek.
2015. máj. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Csicska szar vagy te beképzelt majom, látszik téged is jobban érdekel más öltözéke, mert olyan nagy arcod és egod van, hogy simán beférnél lart pour lartba margit helyére.
2015. máj. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Ezt az egymás primitív bunkózását meg csicska szarozását be tudjátok fejezni szerintetek?
2015. máj. 22. 02:31
 18/24 anonim ***** válasza:

Nem, hogy örülnél hogy valaki kiáll melletted, engem is megnéznek azért nem hagyom, hogy sok öntelt és maguk szerint bölcs egoval rendelkezők ne képzeljék magukról, hogy azért mert valami nem tetszik nekik, akkor már igazuk is van!

Mindenki úgy öltözik ahogy akar, ha eltér az átlagtól, attól nem lesz se igénytelen, se homi csak a beképzelt, lesajnáló fajtájú embereknél, akikkel nem kell foglalkozni. Én sem foglalkozok velük, sőt direkt úgy öltözök többször, hogy megüsse a ménkű őket. Te is járj csak így, ha újra jó idő lesz, legalább felbosszantod ezeket a baromi öntelteket.

2015. máj. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

utolso, a lenyeget nem erted. a helyzet az, hogy nem mindenki akar a (negativ) figyelem kozeppontjaban lenni. mivel a kerdezot latszolag zavarta, hogy megneztek a varosban mikor felvette a p.csagatyajat, ezert gondolom o tobbek kozt ilyen ember.


namost logikatlansag egy ilyen jellemnek olyan tanacsot adni, hogy "szard le, mit gondol mas", mivel - normalis emberkent - igenis ad magara annyit, hogy legalabb minimalis szinten megusse a normakat az oltozkodese. az ilyen embereknek nem eletcelja, hogy kirohogtesse magat.


az, hogy te egy feltunesi viszketegsegben szenvedo kis nyomoronc vagy, mar mas kerdes, az a te bajod, meg a szuleide, hogy nem vertek idoben nemi eszt beled (mondjuk egy szeneslapattal). de mint mondtam, nem mindenki ilyen (szerencsere), ezert is hiba magadbol kiindulni, mikor megprobalsz tanacsot adni, mondjuk egy ilyen jellegu kerdesre!

2015. máj. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

#18: Nem tudok örülni egy kiállásnak, ha cserébe a topik k.kidobálásba fullad.


#19: Igazából nem zavart. Láttam már olyat, hogy várakozó emberek megmosolyognak egy elcsámpázó részeget, de ez nem ilyen volt. Inkább olyan "fura, de nem tudom eldönteni, tetszik vagy sem" fejek voltak. Ez a kép talán nem tökéletes, csak pózoltam egyet a székre kirakott telefon előtt, a városban meg normáltevékenység közben láttak. Azzal persze semmi gondom, ha valaki a világért nem venné fel, még a p.csagatyán sem akadok ki, de arról szó sem volt, hogy kiröhögtettem volna magam. Ja és nem betépve mentem ki :)

2015. máj. 22. 14:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!