Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elég sokan megnéztek ma a...

Elég sokan megnéztek ma a városban, nagyon fura ez a ruha (F/29)?

Figyelt kérdés
[link]
2015. máj. 18. 01:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

18-as érdekes a meglátásod... de igazából csak magadból indultál ki. A kérdezőnek más a jelleme/tulajdonsága.


Egyébként felőlem félmeztelenül is rohangálhatsz, bármilyen furcsa öltözékben vagy 1 szál fa*zban, max kinevetnek, de nem hiszem hogy ezzel bárkit is felidegesítenél (max 1-2 ember beléd köt, megvernek :P XD ) Feltűnési viszketettségben szenvedsz.


Igen. Lényegében úgy öltözködsz, ahogy akarsz. Szőrtelen lábat is megértem, elfogadom. Idáig minden rendben. De amikor már konkrétan direkt úgy öltözködsz, hogy még véletlen se olyan legyen, amit elfogad a közvélemény, akkor csak saját magad égeted le, de ismétlem:fel nem hiszem, hogy idegesítesz bárkit is, max röhögnek egy jót :P

Kérdező kérdésére visszatérve:

Ezt mindennapi öltözködésre értem. Még futónadrágként a méret ok, de a stílus itt sem stimmel. Eléggé homár kinézetű így. Egy kicsivel hosszabb nadrág és már rendben van (ne pics*nadrágot -csajokon jól áll, de ott se mindegyiket :D Inkább mellőzd)

Lehet sokféleképpen öltözni, a szokásostól eltérően is, de nem hülyét csinálva magadból és nem túl kirívóan

Ha meg netán meleg lennél, akkor engem nem zavar, nem tekintenék rád másképp, csak ne engem akarj felszedni XDD :P

2015. máj. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"De amikor már konkrétan direkt úgy öltözködsz, hogy még véletlen se olyan legyen, amit elfogad a közvélemény, akkor csak saját magad égeted le"

Én ezt másképp látom. Aki kineveti azért a másikat, mert nem birka, hanem eltér, akár jól, akár kevésbé jól azokat neveztem elsőre primitív bunkóknak és most is ez a véleményem. Olyan ovis szint, de úgy vélem ide is ez a korosztály ír jobban a 12-18, akik ilyen emberek.



"de ismétlem:fel nem hiszem, hogy idegesítesz bárkit is, max röhögnek egy jót"


Szerintem idegesít sokakat és frusztráltak lesznek, ha nem tetszően néz ki valaki, én ezt tapasztalom is, de engem nem zavar, sőt nem is akarok szokványosan öltözni, egyrészt unalmas úgy öltözni, mint mindenki, másrészt a crossdressing lényege a eltérő, kirívó öltözék.

2015. máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Utolsó:

kérlek mutatnál egy képet az egyik ruhádról/ stílusodról? Mert így látatlanban nem lehet véleményt mondani. Érdekelne, hogy mégis milyen ruhákban jársz, amivel "idegesítesz" másokat.

Még kirívó éppen lehet is, csak kérdés hogy miként

2015. máj. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem, mivel nem rólam van szó.
2015. máj. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!