Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a szandál nyárra nagyon...

Ez a szandál nyárra nagyon durva lenne?

Figyelt kérdés

[link] Prod? Emcs0=3&emcs1=Produktdetailseite%252C%2520Kunden%2520kauften%2520auch&emcs2=00008001295025&emcs3=00008001295024


(Tudom, a vastag sarok meg talp sok ember szerint ronda, nekem viszont évek óta a stílusomhoz tartozik az ilyesmi, és most örülök hogy divatba jött mert így elérhetőbbek hasonló darabok, nem kell végre külföldről rendelnem) Ennyire magas (11 cm) sarokkal még nem volt dolgom, átlag 6-7 centiket hordok. 170 cm vagyok, nevetséges lenne? Vékony vagyok, valamennyire izmos is, 49-50 kg. Szeretem ezeket a robosztus cipőket, de van egy határ, szóval ha nagyon röhögnének rajtam inkább lemondok róla mert sajnos nem tudom a végletekig figyelmen kívül hagyni a környezetem véleményét. Mivel online lehet csak rendelni, üzletben nincs ezért dilemmázok mert jobb lenne látni, felpróbálni, stb... nem tudom megrendeljem-e.

22 vagyok



2015. jún. 9. 20:14
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

ejj =( elromlott a link.

[link]

2015. jún. 9. 20:15
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Pont ma látta a metrón egy csaj lábán. Basszus.. ő is vékony volt, és valami baromira dögös volt benne, pedig amikor cipőboltban láttam hasonlót, azt gondoltam nagyon otromba, de neki nagyon jól állt.
2015. jún. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szerintem csak vastag lábon otromba, bár olyat is olvastam már hogy valaki szerint meg a vékonyon néz ki hülyén mert feltűnően bumszli : D Mivel egy 4 évvel ezelőtti szandálom van csak, szeretnék már venni valamit, de nem akarok kétfélére költeni, és egyelőre nem tudtam meggyőzni magam hogy valami kényelmes laposat vegyek, vagy ezt. Szívem szerint ezt venném meg, csak leszek benn ~180 centi, nem tudom nem néznének-e hülyének minek ekkora cipő : ) De annyira tetszik.
2015. jún. 9. 20:22
 4/15 anonim ***** válasza:
hát szerintem nem rossz mondjuk buliba. de hétköznap utcára sok.
2015. jún. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az a baj kimondottan bulikba nem igen járok, az a nyaranta 1-2 alkalom nem érne meg külön egy szandált :/ Mászkálni erre-arra, meg esetleg beülni, már inkább. Nem ilyen kis koktélruhákkal hordanám. Farmerrel, egyszerű felsővel, főként fekete színvilágban, amúgy is sok feketét hordok, a sminkem szolid, de arra gondoltam hogy amúgy is hordok extrémebb darabokat, így nekem igazából beleférne, de ha sokan néznének furán akkor lehet rosszul érezném magam. Nem gondolkodtam még ezen, tényleg gáz lenne csak úgy sétálni nap közben az utcán?
2015. jún. 9. 21:05
 6/15 anonim ***** válasza:

Jesszusom, azt hittem, hogy vmi vad csukát linkelsz be. :)

Hát ezt simán fel lehet venni utcára is. Farmerrel, szoknyával. Rövid farmerrel is. Ugye függ attól, hogy milyen felsőt, táskát veszel hozzá.

A 170 centidhez is simán.

Nem is értem, mit golyózol rajta.

Felpróbálod, tetszik, megveszed.

2015. jún. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szimplán csúnya, és nevetséges.
2015. jún. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, köszi! Igazából csak azért problémázok mert nem tudom felpróbálni : ) Az üzletkereső szerint nincs a közelben elérhető. Szóval már csak online lehet rendelni. Szerettem volna magamon is látni milyen. Van pár extrémebb darabom, szóval egyébként már hozzászoktam valamennyire ha furán néznek, csak azok nem ilyen magasak ugye, és így már jobban kitűnnék mint a 6-7 centisekben. De egyébként lehet meg fogom venni, mikor máskor, ha nem fiatalon hordjon az ember ilyesmit...


Utolsó: megértem én azt ha valakinek nem tetszik, ez van, ízlések és pofonok. Csak ezt ne köpje az arcomba senki ha kimegyek az utcára, mert mások kedvét lehúzni rosszindulatú megjegyzésekkel már nem az a kategória, mikor valaki magában megjegyzi hogy úristen de ronda cipő.

2015. jún. 9. 21:27
 9/15 anonim ***** válasza:

6. vagyok

"mikor máskor, ha nem fiatalon hordjon az ember ilyesmit... "

Khm. 39 évesen simán felvenném, ha nem lenne két kicsi gyerekem, aki után futkároznom kell. :)

Van pár magassarkúm, az most elég, úgyis legtöbbször edzőcipőben vagyok (bringával is alig érem utol őket), vezetni ilyenben meg nem túl praktikus.

És én 175 cm vagyok.

2015. jún. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Á, jaj, nem is erre gondoltam feltétlenül, inkább magamról érzem úgy hogy nem biztos hogy később is fel akarnám venni, mivel elég gyakran változik az ízlésem :) Csak most még egyetemre járok, gyakorlatilag ilyen "gondtalan diákélet", laza suli, ahol lehet furán öltözködni, később viszont nem biztos hogy beleférne, nem biztos hogy lenne hová felvenni. Ezért is írtam. De egyébként köszönöm, ez megnyugtat azért, akkor főleg bátran felvehetem majd.
2015. jún. 9. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!