Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a szandál nyárra nagyon...

Ez a szandál nyárra nagyon durva lenne?

Figyelt kérdés

[link] Prod? Emcs0=3&emcs1=Produktdetailseite%252C%2520Kunden%2520kauften%2520auch&emcs2=00008001295025&emcs3=00008001295024


(Tudom, a vastag sarok meg talp sok ember szerint ronda, nekem viszont évek óta a stílusomhoz tartozik az ilyesmi, és most örülök hogy divatba jött mert így elérhetőbbek hasonló darabok, nem kell végre külföldről rendelnem) Ennyire magas (11 cm) sarokkal még nem volt dolgom, átlag 6-7 centiket hordok. 170 cm vagyok, nevetséges lenne? Vékony vagyok, valamennyire izmos is, 49-50 kg. Szeretem ezeket a robosztus cipőket, de van egy határ, szóval ha nagyon röhögnének rajtam inkább lemondok róla mert sajnos nem tudom a végletekig figyelmen kívül hagyni a környezetem véleményét. Mivel online lehet csak rendelni, üzletben nincs ezért dilemmázok mert jobb lenne látni, felpróbálni, stb... nem tudom megrendeljem-e.

22 vagyok



2015. jún. 9. 20:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én hasonlót vettem pár hete a CCC-ben, csak az fedettebb.

169 cm magas, vékony vagyok én is.

Nem ronda felvéve, nem néznek meg miatta. Nagyon kényelmes is.

Lúdtalpam van, de még talpbetétet se kellett beleraknom.


Szerintem egyáltalán nem lenne durva.

2015. jún. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egész hordható, nekem tetszik, stílusos! :)
2015. jún. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

utcára szerintem menő, buliba viszont szerintem túl "nagy" :D

f18

2015. jún. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Simán hordható utcára (bár szerintem is nagyon ronda :)
2015. jún. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Simán felvenném. Én olyan helyen dolgozom, ahol egyen blúz van, és elvárás a sötét szoknya. Valamivel ki kell tünnöm a tömegből, én a cipőimmel szoktam. Extrém fazon vagy szín. Néha csúnyán néznek, de a cipőre nincs semmi kitétel.
2019. máj. 31. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!