Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Államvizsgára illik ebben menni?

Államvizsgára illik ebben menni?

Figyelt kérdés
Egy fehér, térdig érő szoknya és egyszerű fekete blúz balerinacipővel megfelel? Sajnos a fekete szoknyámból nagyon kifogytam,és újra nincs pénzem.
2015. jún. 15. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, az a lényeg, hogy elegáns legyen :)
2015. jún. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó lesz, igen :)
2015. jún. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó!
2015. jún. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én nem mennék fehér szoknyában.. de végülis te tudod. 3ezerért már kapni szoknyát.
2015. jún. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem divatbemutató, de azért egy magassarkút illik felvenni!
2015. jún. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nemrég államvizsgáztam. Az ott látottak ill a saját véleményem szerint, inkább egy fekete nadrág, mint egy fura (fehér szoknya) szerelés.
2015. jún. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös, nem vehetek fel magassarkút, nemrég volt részleges szalagszakadás a bokámban! 3 centis a cipőm sarka, aki ebbe beleköt,az elmehet a búsba.


Nálunk csak annyi van kikötve, hogy fekete-fehér ünnepi öltözet. Azért gondoltam erre, mert nem hinném, hogy lényeges, melyik ruhadarab a fekete/fehér. Inkább,mint egy pitsát kivillantó fekete miniszoknya... Köszi a válaszokat.

2015. jún. 15. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!