Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nektek bejön ha egy...

Lányok, nektek bejön ha egy fiúnak vastagabb combja, vádlija van és feszülős nadrágot hord? Vagy a feszülős nadrág jobban áll a vékonyabb alkatú embereken?

Figyelt kérdés

Vastagabb lábakon:

[link]

Vékonyabb lábakon:

[link]

Melyik lábon áll jobban?



2015. jún. 18. 22:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

25 évesen nagyon kislány vagyok... nekem meg csak a skinny jeans jön be a fiúkon.

stílustól függ, nem kortól...

2015. jún. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően ezek a feszülős skinny farmerok nagyon jól néznek ki a fiúkon, pasikon. :) Nem lehet általánosítani, hogy a vékony vagy a vastag lábakon áll jól, mert függ a láb alakjától, meg az egész testalkattól, meg a nadrág szabásától és a színétől is. Szerintem bárkinek nagyon jól állhatnak ezek a feszülős gatyák, ha az alakjával összhangban van a szín és a szabás. :)


A vastag lábas képen a bal oldali nem az igazi a színe miatt. Tök jól állna neki is a feszülős, de nem ilyen világos színben. :)

Balról a 2. nagyon jó, de ha bokánál feszülősebb lenne, még jobban nézne ki. :)

A 3, 4 képen is nagyon el van találva a szín és a fazon. :)


A vékony lábas képen nem is feszülősek a farmerok, kicsit bő a srácokra. Ha feszülne a lábukon, jobban nézne ki. :)


És a legfontosabb: Hiába van bármilyen vagány feszülős gatyád, ha lóg a seggeden, az mindent elront. Nagyon gáz amikor egy feszülős gatya hátul eláll, trottyos, lóg, ülepes. Fenéken is feszülnie kell, ne szégyelljétek a hátsótokat fiúk! Mi lányok is megmutatjuk a feszülős farmerokban, ti is mutassátok meg, vegyetek olyan gatyát, ami feszül a seggeteken! :) Ha hátul szépen kiadja a formákat, akkor rossz már nem lehet. :)

2015. jún. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

30N

Előző voltam. :)

2015. jún. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Eleve nem tetszenek ezek a feszülős nadrágok pasikon, de ha választani kell, vékony lábakon szerintem jobb.


25N

2015. jún. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól áll fiúkon is a teljesen feszülős skinny farmer, de csak ha a popsin is feszül! :) Ha trottyos, az felejtős.
2015. júl. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!