Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért zavar néhány embert az,...

Miért zavar néhány embert az, ha egy fiú nyáron tangapapucsot hord az utcán?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam már, hogy nem való utcára. Miért is nem? Az a baj vele, hogy kilátszik belőle a láb? Én nagyon gyakran hordok ilyet tavasztól őszig, nem tudom, hogy mi a baj ezzel.

Köszönöm a válaszokat



2015. jún. 22. 22:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%

Nem is tudtam, hogy ez néhány embert zavar. Nagyon rossz lehet így élni a mindennapokban, hogy akármerre nézünk, zavaró emberek vannak. Azon tangapapucs van, amaz meg ballonkabátot visel... "HOLOTT EZ TILOS AZ ÉN DRESSZKÓDOM SZERINT. Hogyhogy nem tudja?? Hogy van pofája kijönni az utcára úgy, ahogy neki tetszik? Az utcára, ami ugyanúgy az övé is, mint az enyém?? Rohadjon meg az összes."


Az emberek nem szeretnek belenézni a saját nyomorúságukba és mindig másokon, mások öltözködésén keresik az általuk hibának titulált hibákat... Fürkészve nézegetik a másik embereket, "na az vajon miben szharabb, mint én". És ez szánalmas. Nem én pontoztam le ezeknek a közlekedésrendész prolisznoboknak a válaszait, de méltán lettek lepontozva na.:D

2015. jún. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

*nem közlekedésrendész, hanem öltözködésrendész :D


(Nem mindegy, mert az egyik illetékes, a másik viszont illetéktelen.)

2015. jún. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

egyik sem illetékes. vannak itt önjelölt csendőrök, csak mindenki tesz a véleményükre, hát kiélik itt


k*****vra tök mindegy hogy Juliska2 meg Marcsi3 szerint tilos papucsot hordani, mégis horják az emberek az utcán. a gyk kedvéért most külön figyelem ki hord szandállal zoknit, az is van bőven


aztán lehet itt pontozgatni, sivalkodni, meg eldönteni mit KELL hordani, csak a nagy többséget ez baromira nem érdekli

2015. júl. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
83%

A strand viselet-re egy kérdésem lenne.

A strandig mit viseljek, Lovagló csizmát?

Álltalában nem érdekel ki mit mond,gondol azt hordom ami tetszik,pl,:flip flopot.

2016. jún. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!