Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Titeket még nem idegesít?...

Titeket még nem idegesít? Főleg rockerek válaszát várom!

Figyelt kérdés
Titeket nem idegesítenek még azok a divatmajom, plázapiicsa, rózsaszínmániás, nyávogós, nyálas lányok? Mert én már kikészülök tőlük "ó ott egy csini ruci, megyek anyucihoz kércsizek pénzcsit és mencsizzünk el a plázcsiba megvenni a sok csini csili-vili rucit" blöö. "hát igen az a sok csöves rocker milyen bunkó, paraszt, büdös, nem tudja mi az a divat, biztos tanyán lakik és nincs pénze ruhára" és amikor elkezd valaki beszélni velük akkor még fel vannak háborodva és mennek csipogni meg visítozni. Már rohaadtul elegem van belőlük -.-" ti hogy álltok ezzel?
2010. márc. 4. 21:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
én sem csípem a kifejezett plázabiccseket, bár nem vagyok rocker:)
2010. márc. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
nem izgatnak,ő dolguk hogyan csinálnak hülyét magukból. amúgy meg most a bőr meg a szegecs a divat szóval az összes plázamacs bőrdzsekiben nyomul,észrevetted?:D
2010. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
29%
Nem épp a kedvenceim de inkább ők mint a rockerek..:D
2010. márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
engem nem idegesítenek mert nem is érdekel az ilyenek véleménye, se életformája se semmi. nem foglalkozok divatemberekkel. tőlem aztán mindenki azt csinál amit akar.
2010. márc. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
81%
Ha épp olyan a hangulatom, akkor eléggé tudnak idegesíteni, máskor csak röhögök rajtuk, hogy milyen szánalmasak, de leginkább csak teszek rájuk.
2010. márc. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
82%
nem foglalkozom velük mert fölösleges.
2010. márc. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagyok az a tipikus "rocker csaj", de szinte csak azt hallgatok. És, de nagyon idegesítenek. Főképp a visítozás. Nem értem, miért kell nyávogni, mikor lehet normálisan beszélni. Egyébként meg utálom a rózsaszínt. Erről meg ennyit. :)
2010. márc. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
79%

Én általában csak röhög rajtuk egy jót, vagy elfintorodok,hogy úristen,de szánalmasak...Meg szoktunk rajtuk viccelődni.

Bár nem vagyok rocker,de főleg rockot hallgatok,csak nem úgy öltözöm.

2010. márc. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%

Utálom őket....na de azokat közülük akik 13 évesen 20-nak akarnak kinézni.Én imádom a pink cuccokat,meg a tűsarkút is de nyávogni azt aztán nem...bööááá...és az egyik legjobb barátnőm egy rocker...Jól elvagyunk:DKiegészítjük egymást...

21L

2010. márc. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%
Viselkedésre a pláza biccsek zavarnak, kinézetre a rocker csajok. Az első fajtára próbálok nem figyelni, a másodikra meg nem nézek rá. Amíg nem ártanak nekem vagy másoknak, nincs velük semmi bajom.
2010. márc. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!